Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben jó megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben jó megoldás lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon sikertelen vagyok a lányoknál. Hiába szeretnék már rég óta barátnőt, nem jön össze semmi.

21 éves vagyok de még sosem volt kapcsolatom.

Nagyon vágyom rá, és attól félek hogy ez örökre így marad. Ezen az oldalon rengetek olyan van akinek 30 évesen sem volt barátnője.

De én azt nem bírnám ki. Max 25 éves koromig várok, utána feladom. Így is nagyon zavar hogy mennyire le vagyok maradva, és ahogy telik az idő ez csak rosszabb lesz. Én 30 évesen tuti belebolondulnék hogy nem volt még barátnőm, amikor már jó esetben gyereknek is kéne lennie.

Ha 25 évesen itt fogok tartani akkor csak a halál a megoldás szerintetem...


Ti egyet értetek velem?


2019. márc. 16. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
nem
2019. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélj hülyeségeket. Amúgy minél idősebb vagy annál könnyebben megy a dolog. És ha nagyon a halálon gondolkodnál akkor elötte fordulj szakemberhez. És ha nincs senkid vannak fizetős lányok. rosszlanyok.hu tudom hogy az nem olyan de ez is sokat segíthet. 25f
2019. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindjárt 31 éves leszek és nem volt még felnőtt barátnőm. 2 fiatalabb korú volt, 2 rövid időszakra. Egy másfél év, meg egy 9 hónapos.

Én már rég feladtam, hogy találok bárkit is az életben.

2019. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne,ne is gondolj erre! Ha tényleg megfordult a fejedben az öngyilkosság,akkor irány a szakember.

Nem fogsz egyedül maradni. Jönni fog majd valaki,bízz benne!

2019. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A halált felejtsd el, ne légy már hülye.

Mit teszel azért, hogy legyen csajod? Hogy próbálsz ismerkedni?

2019. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el prostizni, hátha az segít azon, hogy túlmisztifikálod a pinát
2019. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!