Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene megtennem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene megtennem az első lépést?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és jelenleg úgy érzem lehetetlen számomra párt találnom. Alapból elég csendes típus vagyok, de a megfelelő társaságban megtudok nyílni és igazából bármiről beszélni. A legnagyobb gond, hogy nekem kimaradt a 'tini szerelem' korszak, ahol el kellett volna sajátítani az ismerkedés alapjait. Voltak próbálkozásaim persze, de azok mind kudarcba fulladtak, aztán inkább a tanulásra összpontosítottam, hanyagoltam a témát. Szerencsére utóbbi téren bejutottam oda ahová szerettem volna, csak sajnos olyan szakon tanulok, ahol szinte alig van lány. A bulizás távol áll tőlem, próbáltam, de nem jött be. Nem igazán tudom, hogy hol tudnék ismerkedni lányokkal, főleg úgy, hogy tapasztalatlanságomat erősen szégyellem és a jeleket sem veszem sokszor észre. Viszont nagyon vágynék már egy kapcsolatra, annak is inkább az érzelmi részére.

Tudom most lehet azzal jönni, hogy előtted az élet, fiatal vagy, de úgy gondolom ha most nem lépek, akkor később ez még nehezebb lesz.



2019. márc. 5. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési körödnek megfelelő klubokban, pl szeretsz sakkozni, vagy sportolni, vagy olvasni, futni, kirándulni, online is vannak ilyen csoportok ott tudsz beszélgetni, de személyesen jobb.
2019. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress hobbit. Lehetőleg olyat, ami koedukált. Ilyenekre gondolok, hogy tánc, fitness, egyéb sporttevékenység.

Ne kifogást keress, hanem lépéseket, lehetőségeket. És adj esélyt mindennek. A puding próbája az evés. Képről, prekoncepciók alapján nehéz megítélni, hogy vajon a te világod lenne-e...

2019. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Balázs, te vagy az?
2019. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!