Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as és 40-es férfiak, titeket érdekelne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

30 éves, figyelmes, segítőkész, kedves, nagyvonalú, jó és egy kissé cinikus humora van, olykor talán enyhén gyerekes, picit konzervatív értékrendű, érdeklődő, gyors észjárású, aktív és energikus (néha picit talán sok is), értelmes, szakmailag és emberileg a munkatársaival jól kijön.


Külsőre: szőke hosszú haja van, kék szeme, sportos alkatú, középmagas.


2019. márc. 2. 07:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Engem alapvetően érdekelne. Viszont ha szélsőséges abban a bizonyos szellemi fejlődésben és szakmai tökéletességben, akkor számomra felejtős. 35F
2019. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyengébbek kedvéért: a bonyulult azt jelenti hogy elviselhetetlen természete van.
2019. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy fogalmazzam úgy meg, hogy ne sértsem meg vele a kérdezőt és a többi nőt, de inkább feladom. Nem lehet úgy megfogalmazni. Aki értelmes úgyis látja mit akarok mondani vele diplomatikus csomagolás nélkül is, aki meg nem, annak tökmindegy.


Szóval egy gyönyörű nő (a külső leírás alapján), aki mivel nem ribi és konzervatív és még irodában is dolgozik a menő karrierista üzletasszony benyomását kelti és mivel a konzervatívságát többször is kihangsúlyozta (ott is, hogy a hosszútávú kapcsolatokat keresi), ezért egyrészt az összes olyan férfit elrettenti maga mellől, aki a saját szintje alatt van, vagyis

- nincs lakása, tehát albérletben, társalbérletben vagy szülőkkel/rokonokkal él

- nincs autója

- a normális fizetés nem tudom mit takar, de tippelek: nem keres legalább 300-at ő is.


Mivel sportos, középmagas, tippem szerint 170 körül lehet, ami miatt 180 a belépőszint.


Az életkorlimitet 30-40 közé lövi be, ami az Y generáció, ahol aki megfelel az igényeinek az már általában rég elkelt, ugyanis itt van a legtöbb identitászavaros, útkereső ember. Ha viszont nem kelt el, akkor valószínűleg nem is akar elköteleződni ami azt jelenti, hogy a könnyen és gyorsan megszerezhető nőkre hajt és messze kerüli azokat akik nem csak konzervatívak, de még értelmesek is (tehát nem lehet megetetni őket, hanem randiztatják a férfit hetekig, hónapokig, mire sor kerül bármi komolyabbra is).


Úgyhogy nagyjából itt látom a problémát.

2019. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

:))))


Köszönöm az eddigi kommenteket, különösen az utolsó hozzászólónak.


Mivel nincs sok időm, röviden válaszolnék a felmerültekre.


1. gyerek stb. nincs


2. konzervatív nincs különösebben kihangsúlyozva, mi több, általában mindig meglepődnek, ha kiderül, hogy a látszólagos infantilizmus mellett rendezett és normális életvitellel rendelkezem. Hosszútávú kapcs. = több évesek, de egyik sem volt "tervezve". Simán így alakult.


3. Perfekcionizmus: főleg munkában, de ez nem jelent munkamániát, inkább csak igényességet. Egyébként borzasztóan rugalmas vagyok, de tény, hogy számomra fontos a kötelesség teljesítése és a minőség.


4. Érdeklődés, hobbik: sok van. Heti 5-6x edzés, mellette színház, mozi, barátokkal találkozás, biliárd, természetjárás, olvasás, társasjátékozás.


5. Bonyolult: ezt mások mondták, mert egy konfliktusra nagyon nem várt módon reagáltam. Semmi extrém dologra nem kell gondolni, egyszerűen csak úgy döntöttem, hogy nem fogok fennakadni a másik tapintatlanságán és továbbra is normális módon fogok kommunikálni. Erre a másik fél annyira meglepődött, hogy 1. ez említett jelzőt használta 2. azóta elnézést kért és rendeződött a viszonyunk.


6. Kocsi nem kell :) Ami volt, azt is az egyik exemnek adtam, mert én nem tudnám kihasználni. :)

2019. márc. 2. 14:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Minden oké lenne, kivéve a "cinikus humor", ami nem gyere be...
2019. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sok nőnek amiatt nincs, amit a #13-mas leírt.Totál magamra ismertem.


30/N

2019. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik településen élsz?
2019. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Budapest
2019. márc. 2. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!