Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért erősíti egy csomó férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erősíti egy csomó férfi a nőkben azt az érzést, hogy a puncijukkal bármit/bárkit megkaphatnak?

Figyelt kérdés
Ez ellen a férfiak tehetnének, de azt látom, hogy a legtöbb férfitársam csak erősíti bennük ezt az érzést azzal, hogy ha magas rangúak is, akkor is megelégszenek azzal, ha csak szexet tud nyújtani a nő. Aztán csodálkozunk, hogy egyre csak nőnek az igényeik.

2019. febr. 26. 14:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

... azért, mert a pasikat meg kizárólag a farkuk vezeti, annak meg p.nci kell.


Akinek az élete a szex körül forog, az nem tud másban gondolkodni. Aki meg nem így működik, az meg nem gondolja ezt. Mindig is voltak nők, akik a p.ncijukkal másztak fel iszonyú magasra, egy befolyásos, de amúgy nem túlzottan vonzó, esetleg bűnöreg, ronda pasas oldalán, az ilyen kapcsolatokban ha nincs is nyíltan kimondva, de mindenki tudja, miről van szó. Vannak, akik meg totál nem így működnek, ők még otthon, a párjukat sem zsarolgatják szexmegvonással, mert az ugyanolyan büntetés lenne nekik is, mint a párjuknak. Totál felesleges általánosítani, meg lehúzni a nőket, mert az igazság az, hogy a legtöbb nő nem érdekből szexel egy pasival, hanem azért, mert neki is bejön az adott pasi.

2019. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Bocs, most látom, hogy félreértettem a dolgot. Kicsit zavaros nekem amit a kettes, a hármas, és a négyes akart mondani, inkább még gondolkodom egy kicsit és aztán írok választ.
2019. febr. 26. 15:36
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Helyesbítek , nagyon sok nő szexen kivűl nem tud mást nyújtani, ha akarna az meg kinzás lenne , ezért van ez. Viszont csak egy kis rétregre vonatkozik a kérdés az az a szép nőkre.
2019. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Akkor vehetnél,és használhatnál guminőt is helyettünk,Pi#na Pi#na,ha olyan ellenszenvesek a nők,akkor a szilikonos vagy műanyag is tökéltesen megfelel a farkincádnak."


Szóval akkor téged nőként zavar, hogy nekem a szex nem elég? Lol, gondolom ha meg elég lenne akkor meg az zavarna, mert "csak a szex érdekel.


"Sok férfi is azt erősíti a nőkben,hogy felettük âll,és ha nem elég kedves,ês nem tesz a kedvére,akkor gyorsan tovább áll,mert 100 másik ugyan ilyet talál a nő helyett."


Szerintem ez lenne a jó megoldás. Ha minden férfi ezt csinálná, akkor nem mennének feljebb a nők igényei sokszoe irreális magasságokba.


"Amint megszerezte,már semmit nem kell tennie többet,mert behódolt a nő,és azt tesz amit csak akar."


Ezt viszont hülyeségnek gondolom. Hova lett a tartás? Hogyha már megvolt a szex, akkor már elég az is?

2019. febr. 26. 15:45
 15/21 A kérdező kommentje:

"Totál felesleges általánosítani, meg lehúzni a nőket, mert az igazság az, hogy a legtöbb nő nem érdekből szexel egy pasival, hanem azért, mert neki is bejön az adott pasi."


Ettől függetlenül a nők 95+%-a fél szemmel mindig figyeli, hogy nem járhatna-e még jobban egy másik férfivel, még ha nem is pénzügyileg.

2019. febr. 26. 15:51
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Válj olyanná akiért odavannak, mindig fejlődnöd kell mint egy munkahelyen is.
2019. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az a nő aki Channing Tatummal volt (egy "teljes csomag"-nak mondható férfival) is elvált tőle 9 év után, ráadásul gyerekvállalás után, 37 évesen. Nem tudom mennyi esélyem lenne ez alapján.
2019. febr. 26. 16:14
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak 95 százaléka meg fel szemmel mindig azt lesi mikor cserélhető le az aktuális csaj szebbre/fiatalabbra.1:1
2019. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ez projektálás. Én teljesen jól meglennék egy átlagos külsejű, kedves lánnyal életem végéig.
2019. febr. 26. 17:55
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Azok a férfiak mondják ezt, akiket egy nő valóban csupán a testével és a szex ígéretével megkaphat. Sokan vannak és a fiatal nők hozzá is vannak ehhez szokva. Így ha egy férfinél nem működik ez a taktika, akkor elkönyvelik lúzernak, melegnek, anyuci pici fiának, mivel 3 másik férfi áll ott, akiknek ez bőven elég lenne. Így bezárul a kör, innentől csak az számít férfinak, akit ily módon el tud csábítani egy nő, a többiek nem igazi férfiak.
2019. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!