Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság ismerkedni egyes csajokkal?

Figyelt kérdés

Annyi karrierista beképzelt nő van manapság, hogy az valami borzalom.


Vidékről, kisebb városokról beszélek:


- buszon ne szólítsál meg, mert azt a qrva telefont kell tapicskolni, hogy meglegyen a 200 like a félcsupasz cici szelfire


- tinderen nem írok vissza neked, mert egy kretén vagy és ha nem vagy teli casshel és nem vagy egy bunkó állat aki a gyengéken tornászta fel magát a csúcsra, akkor nem kellesz


Bejelölsz és rám írsz, de másnap mikor szembe jössz velem az utcán akkor elfordulsz


Facebookon nem válaszolsz pedig nem bombázlak kérdésekkel



És a legszörnyűbb, hogy az átlag csajok is a menő szép csajok stílusát veszik át.


Lehet jönni a csúnya vagy, és az átlag alatti szöveggel de akkor miért kell szórakozni, és olyan csaj is eljátszotta ezt aki átlag volt csak?



(tisztelet a kivételnek)



2019. febr. 21. 23:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Pontosabb olyan antiszocok mint sok pasi aki azt hiszti a sze, tesz öket férfivá
2019. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Mi az hogy "manapság"? Valamikor régen jobban ment neked az ismerkedés?
2019. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha telefonozom, én sem szeretem, ha megszólítanak, bár mondjuk én nem facebookozom, hanem munkahelyi maileket olvasok. Már rögtön az általánosítás, hogy aki okostelefonon van, az csak egy agyatlan liba lehet.

2. Az átlag lányokról iszonyat paraszt módon írsz. Az nem baj, ha a "menő szép lány" paraszt? Csak az a gond, hogyha a neked nem annyira tetsző lány paraszt?

3. Attól, hogy vki átlagos lány, attól még minde jöttment farkára rá kéne cuppannia, aki figyelemre méktatta?

4. Ha csak olyan csajokkal akarsz ismerkedni, aki a lóvére megy, akkor nagyon rossz közegben keresgélsz. Gyanítom, hogy vagy nagyon nem a tényleg átlagot tartod átlagosnak, vagy az átlagosak közül is a flegmákra mész, mert a többi túl uncsi meg nem elég érdekes,

2019. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Na tessék, itt vannak a válaszolók között látjátok?


Hmm, nem emailezni kéne hanem kikapcsolódni és normálisan viselkedni, nem flegmázni .

2019. febr. 24. 17:59
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd te fogod megmondani, hogy mi a normális viselkedés. :)
2019. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy senki se flegmázott veled, de te a normál hangnemű ellentmondást se tűröd, mert kicsit el lettél kényeztetve otthon. Nyugi, sok az ilyen férfi a korosztályodban.
2019. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
Egyet se látok a válaszadók között, mind a kérdésedre válaszolt xd
2019. febr. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki: Még érzem a szeretőd parfümje illatát, pakold a cuccod és mondjuk ki, hogy viszlát.
2019. febr. 25. 18:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Eszednél vagy még ember tudom miről dumálsz egyáltalán?
2019. febr. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!