Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokkal ismerkedni utcán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal ismerkedni utcán?

Figyelt kérdés

Rendesen nem tudok hol ismerkedni, marad az utca, vagy otthon a semmi. Sok szép lányt látok, megismerném őket (normálisan) közelednék. De, olyan tolakodónak tartom, pedig lehetett volna lehetőségem rá.


Nem gáz utcán megszólítani őket?


2019. febr. 14. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem zavar,ha udvarias az illető és hamar le lehet tudni a dolgot, akkor is ha igen és akkor is ha nem a válasz. Elérhetőség csere után általában mennem kell a dolgomra, ezt fogadja el a férfi, amikor leszólít. Járművön talán jobb, mivel ott a jármű mozog helyettem.
2019. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
No igen, de bárcsak ne zavarna senkit, hogy megszólítják. Sajnos nem vagyunk gondolatolvasók, és bizony sajnos benne van egy durva visszautasítás lehetősége is. Sokan emiatt nem merik ezt megtenni, így én sem, pedig sajnos nekem sincsen más lehetőségem.
2019. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az utcával az a baj, hogy ott mindenki megy valahová és a többség siet, szóval nincs ideje idegenekkel beszélgetni.

Inkább valami kajáldába vagy kávézóba/pékségbe érdemesebb, olyanoknál próbálkozni akik egyedül vannak ott.

2019. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha jól nézel ki, bárhol megszólíthatod a lányokat, nem fogják tolakodásnak venni. Ha nem nézel ki jól, akkor meg úgysem lesz sikered sehol.
2019. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
72%
Ez egy műfaj. Úgy hívják daygame. Rengeteg random lett belőle, de embertprobalo dolog. ;)
2019. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kosz, pua nem kell.

Meg megyunk a "terepre daygamelni" mi?:D

2019. febr. 14. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
2019. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
30%

Értem, szóval, van egy módszer amit több ezer ember gyakorolt ki, több 10 000 órán keresztül. De te inkább egyedül próbálkozol.

Ez olyan mint, megtanulni úgy gitározni, hogy fogalmad sincs arról, hogy hogyan is kellene.Nyilvan meg lehet úgyis, ha von hozza erzeked, de ez a folyamat egy tananyagon keresztül jóval leroviditheto.


Mondjuk nem feltelek, mivel aki tényleg ismerkedni akar, az nem ide írogat ki kérdéseket, hanem cselekszik. Nah ez nem te vagy.

De majd mikor jössz vissza 3-4 hét múlva, hogy már mindent próbáltal, de egyszerűen sehol se lehet ismerkedni, akkor jusson eszedbe ez az üzenet.

2019. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondom, felejtsuk mar el a jatek meg terep dolgot
2019. febr. 15. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező enyhén értelmi fogyatékos, ha képtelen értelmezni az előző, hasznos választ (legalábbis csak annyi jött át neki belőle, amit reagált rá).
2019. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!