Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék becsajozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék becsajozni, ha nem járok vegyes társaságokba?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen főleg férfiak vannak, az itt dolgozó nők már mind családos idős anyukák. Hobbim a konditermi edzés, de oda is javában férfiak járnak. Az elenyésző 1-2 csaj aki oda jár pedig szintén kapcsolatban van, de még ha nem is lennének, akkor se tartom jó csajozós helynek. Én is, meg ő is edzeni ment oda, nem beszélgetni. Ezen felül nem igazán járok sok helyre. A barátaim elköltöztek külföldre, vagy amióta barátnőjük van, szinte semmi programra nem jönnek el. Tökre egyedül maradtam. A kollegáim is mind 10-20 évvel idősebbek, nem igazán tudok senkivel se jobban összebarátkozni, csak jó haveri/kollegai viszonyban vagyok velük. De munkahelyet se akarok emiatt váltani, mert amúgy szeretem. Tinder, badoo...stb nem igazán jött be eddig. Bulikba ha nagy ritkán eljárok, ott meg csak éretlen p*csák tapadnak rám. Elég válogatós vagyok nők között, kevés csajban látom meg a nagybetűs Nőt, akiben meg igen, annál csak egyirányú a vonzalom. Jóideje nem is erőltetem a dolgot, lazára veszem, de nyilván így nem is fog változni semmi. Az is ront a helyzetemen, hogy falun lakok, ahol semmi élet nincs. Bármi tippet elfogadok.

2019. febr. 13. 12:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#5 Köszi a segítséget, de azért ezt nagyjából nekem is sikerült megállapítani 😀
2019. febr. 14. 02:52
 12/12 anonim ***** válasza:
Csajozni bárhol lehet, ahol képviselteti magát a két nem. Nekem pl mindig az áruházak pénztáránál való sorban állás volt a kedvenc vadászterületem. A kosár tartalma nagyon sok mindenre enged következtetni, így jobban tudja az ember, hogy milyen banális belépővel kezdje a társalgást.
2019. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!