Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék becsajozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék becsajozni, ha nem járok vegyes társaságokba?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen főleg férfiak vannak, az itt dolgozó nők már mind családos idős anyukák. Hobbim a konditermi edzés, de oda is javában férfiak járnak. Az elenyésző 1-2 csaj aki oda jár pedig szintén kapcsolatban van, de még ha nem is lennének, akkor se tartom jó csajozós helynek. Én is, meg ő is edzeni ment oda, nem beszélgetni. Ezen felül nem igazán járok sok helyre. A barátaim elköltöztek külföldre, vagy amióta barátnőjük van, szinte semmi programra nem jönnek el. Tökre egyedül maradtam. A kollegáim is mind 10-20 évvel idősebbek, nem igazán tudok senkivel se jobban összebarátkozni, csak jó haveri/kollegai viszonyban vagyok velük. De munkahelyet se akarok emiatt váltani, mert amúgy szeretem. Tinder, badoo...stb nem igazán jött be eddig. Bulikba ha nagy ritkán eljárok, ott meg csak éretlen p*csák tapadnak rám. Elég válogatós vagyok nők között, kevés csajban látom meg a nagybetűs Nőt, akiben meg igen, annál csak egyirányú a vonzalom. Jóideje nem is erőltetem a dolgot, lazára veszem, de nyilván így nem is fog változni semmi. Az is ront a helyzetemen, hogy falun lakok, ahol semmi élet nincs. Bármi tippet elfogadok.

2019. febr. 13. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Keress egy olyan hobbit ahova több nő jár. Pl éneklés, tánc, önkéntes munkák, művészet..ezer lehetőség van
2019. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves pasas vagy?
2019. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én társastáncra járnék a helyedben hobbi szinten. Állandó probléma, hogy nincs férfi partner. Ott elve testközelbe kerülsz a partnereddel, könnyebb beszélgetést kezdeményezni, ismerkedni. Nem kell letámadni a lányokat, de szépen ki tudod puhatolni, hogy ki szabad.


Netes társkeresőknél meg felejtsd el az ingyeneseket. Sok szemetet összefúj a szél. Aki hajlandó pénzt rááldozni az ismerkedésre, komolyan is gondolja a párkeresést, nem időtöltésnek és ego növelésnek jár fel.

2019. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
És hány éves lányokat éretlen p_csázol?
2019. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. :)
2019. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne 20f
2019. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudnál, ha eljárnál vegyes társaságba, és ha szereznál új barátokat. Egyik sem könnyű, tudom.

Nekem is olyan barátnőim lettek, akiknek kapcsolatuk volt eleve, mikor megismertem őket, most meg még gyerekek is... Havi-kéthavi egy találkozás. Szerencsére nagy nehezen sikerült összeszedni egy új kört egy új hobbiból pár hónapja. Annyira velük sem tudok pasizni, mert kinőttem már a buliba megyünk korszakból (nem is voltam soha benne), de eljárogatunk ide-oda, kávézni, sétálni, kirándulni, és pl. múltkor kirándulás közben szemben jött velem egy pali, akivel egymásra mosolyogtunk. Szóval tényleg tudatosság kell, önbizalom, és ki kell mozdulni a csigaházból. Egy másik hobbin ismertem meg egy férfit, akivel most találkozgatunk, értelmes, normális, már egy ideje kinéztem magamnak. Járok kondizni is, és holott azért vagyok ott, mert gyúrni akarok, ha rám mosolyognának, biztos visszamosolyognék. Zumbázni is jártam régen, most hulázom helyette. Járok még szaunázni, buszon és metrón is fellelhető vagyok, és nem a mobilomat bámulom. :)

Tényleg csak észre kell venni a lehetőségeket.

2019. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#1 Igen, csak nem igazán találtam ilyesmit, ami érdekelne is, meg egyébként is elég messze lennének onnan, ahol lakok, és időm se lenne nagyon rá. Egyedül lakok, meló, edzés, sütés, házimunka mellett már nem sok szabadidőm marad, az ilyen tevékenységek pedig elég távol vannak tőlem.
2019. febr. 14. 02:45
 9/12 A kérdező kommentje:
#2 23 éves vagyok
2019. febr. 14. 02:45
 10/12 A kérdező kommentje:
#4 18-23 közöttieket (ugye én ebbe a korcsoportba tartozok). Nem sok csajnál veszem észre, hogy felelősségteljes megfontolt lenne. Nagyon sokan, csak lógatják a lábukat a semmibe, élnek a mának, nincs semmi konkrét tervük a jövőjükre. Nyilván vannak olyanok is, akik érettek, előre is gondolkodnak, de kevesebben. Persze gondolom ez férfi oldalon is hasonló :D
2019. febr. 14. 02:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!