Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15 és 39 éves korom között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 és 39 éves korom között több száz elutasítást kaptam a nőktől. Még szűz vagyok és még nem is csókolóztam. Lehet, hogy fel kéne adnom?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

" Ha én épp egy csúnya pasiért vagyok oda, akkor írhatom?# 6/8

A kérdező kommentje:#6: Nem érdekel. Ismétlem, nekem csúnya nő nem kell."

Már meg is oldottad a rejtvényt kérdezö. Te egyszerüen nem érted amit neked mondanak. Igy meg nagyon nehéz kommunikálni!

2019. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%

#10


Szerintem a tapasztalt férfiak és nők sem akarnak ronda nővel vagy férfival lenni...


Még az öregek sem, a vallásosak sem, senki. Kivéve amikor "úgy alakul" és aztán szép szerelem lesz köztük /általában minimum középkorúan vagy nagyon-nagyon régi ismerettség után/, de senki nem akarja tudatosan a rondákat, még ők egymást sem. Ez teljesen érthető dolog.

2019. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
:D
2019. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Erre nekem valaki azt mondta, hogy "ne feledd gyerek, sok rossz nő alatt van sok jó p*csa"

32/f

2019. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
#12 , 40 év alatt gondolom,azert lett volna olyan is.
2019. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%

39 évesen szerintem már add fel, ha még csók sem volt.

Amúgy nem értem miért kell azon kiakadni, ha nem kell neki csúnya nő? A közhiedelemmel ellentétben, nem áll ám fel minden nőre csak úgy mindenkinek. Az is hülyeség, hogy lyuk-lyuk.Ha ronda, nem tetszik, nincs inger. Pl, nekem dagadék nőre soha nem állna fel, még ha felsz.opna, akkor sem, az undor kerülgetne.

2019. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne add fel! Van egy női ismerősöm,akinek 3 apától van három gyereke ,kb.30-35 éves és természetesen most is talált magának egy külföldön dolgozó pasit ,aki havonta pár napra jön haza,de a 1500 eurós fizujából 1000-et odaad a csajnak.A pasinak is élete első "kapcsolata",de gondolom már annyira vágyott egy kis punc.ra,hogy már ebbe is belement.
2019. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

#17


...


Ez egy kicsit olyan, mint a "Ha az élet képes megenni a csontokat, akkor maga is" vigasz.

2019. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!