Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves pasinak van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasinak van esély idősebb nőnél? Hogy a legkönnyebb milfet felszedni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 3 év az semmi, 6-10 évvel idősebb na az már valami, jobban idősebbnek számít. Nehogy már egy 3 évvel idősebb nőt kihívás legyen meghódítani...:D


Tudod kérdező.. ha a fiatalabbaknál sem volt eddig esélyed az idősebbnél sem lesz. Mindegy ki hány éves ha igényes.Igénytelent, vagy kevésbé dekoratív nőt minden korosztályban találsz. Talán ne az elérhetetlen nők után sóvárogj és lesz párod, ha akarsz.

2019. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
van
2019. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Lenézed az idősebb nőket, aztán te adsz tanácsot a kérdezőnek. Az igen."


Lenézés =/= szarkazmus. ;)

2019. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pénzért valamelyik utcasarkon.
2019. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Haha :D...miért ne lenne ?! Mondjuk én fiatalabb vagyok....de ez nem a koron múlik. Ennyi erővel 25 éves nőnek van esélye 30 körüli pasiknàl ...nyilván igen :D.. Neked is van idősebb nőknél szerintem biztosan. Ha van kémia akkor minden nyerő.
2019. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!