Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy el jutottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy el jutottunk arra a pontra, amikor egy férfinek egyszerűbb az utcán ismerkedni, mint neten?

Figyelt kérdés
Mostanában szoktam élőben is ismerkedni, barátkozni lányokkal. Úgy érzem sokkal egyszerűbb. Neten bármit lehet írni, úgy érzem nem vesznek komolyan, vagy csak szimplán nem érdekli őket.
2019. febr. 8. 11:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"A feminista narratíva szerint ehhez nem is lenne joga egy férfinak mert szexizmus h veszi a bátorságot es leszólítja.."


Feminista vagyok, de ilyenről még nem hallottam. Forrást linkelj, légy szíves.

2019. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Forrást nem tudok de már olvastam valahol.

Ha már azért ledöntögetnek például moszkvában a metrón férfiakat, mert nem szorosan összezárt lábbal ülnek és ez felkerül a youtube-ra realtív népszerűséggel akkor nem csodálkozom semmin.

2019. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az eloben ismerkedés nem egyenlő az utcán idegenek leszolitasaval.
2019. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Ha már azért ledöntögetnek például moszkvában a metrón férfiakat, mert nem szorosan összezárt lábbal ülnek és ez felkerül a youtube-ra realtív népszerűséggel akkor nem csodálkozom semmin."


Az kamu hír volt, de ilyen pl. elvileg létezik.


[link]


(nyilván nem az első oszlop a lényeg :D)

2019. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#13 Akkor mi ha nem idegen a lány amikor leszólítom hogy ismerkedjek vele..?


Nem értem a mondatodat..

2019. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés csakis abban a pár évben volt könnyebb a szerencsétlenebb eseteknek (nem annak, aki mondjuk azért megy fel társkeresőre, mert elfoglalt és nincs ideje ismerkedni / előre szűrni akar dolgokat), amikor még újdonság volt és azok "fanyalodtak" rá, akik görcsösebbek és szerencsétlenebbek voltak, mert ciki volt. Amióta nem ciki, a társkereső mindkét nem részéről egy húspiac (a nők jobban tudnak válogatni, a férfiak nagy része meg ráír mindenkire 35 év alatt egy potya dugást remélve), ráadásul a leírt szóra már nem is lehet adni, mert mindenki lehazudja a profiljában a csillagokat, ill. önmagával sincs tisztában (buta emberek okosnak írják magukat, bunkók rendesnek)... így utcán ismerkedni könnyebb, vagy társaságban, mert ott azért van egy kisugárzás, megismerhetik az előnyösebb tulajdonságaidat is.
2019. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen van a szemezéses flörtöléses része az élő ismerkedésnek. És van a leszólításos része.


Ha kulturáltan van előadva szerintem a leszólítás is rendben van. (Idegen felé)

2019. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#12-es, olvastad valahol (ezt én is mondhatnám), aztán kiderül, hogy bedőltél egy kamu hírnek, amit itt kapásból tényként tálaltál... ugye, ezek után nem várod el, hogy egy pillanatig is komolyan vegyelek?
2019. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#14-es, ugye, tudod, mit jelent az a szó, hogy "unwanted"???
2019. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szeretném ha komolyan vennénk egymást. :)

Utánna nézek, ha igazad van fogad bocsánatkérésem.

2019. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!