Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalibor2000 kérdése:

Meddig mehet ez tovább?

Figyelt kérdés
Pár napja vagyunk csak együtt,de már ez is a Váci úton akar "körülnézni". Itt nem azzal van a gond,hogy mivel és hogy miből megyünk "körülnézni",hanem hogy már másnap odaadta. Eddig csak könnyűvérő lányokat fogom ki,hiába vágyom egy komoly párkapcsolatra,családra,azután mehetünk a Váci útra olyan BMW-vel hogy még a vak is meglátja,de ne erről szóljon az egész...hanem a szerelmről,az egymás iránti szeretetünkről,tiszteletről. Biztosítani tudnék mindent,szó szerint,de ez nem azt jelenti,hogy a jövőhéten fodrász szalont nyitok a nevére mer Péntek van ..
2019. febr. 4. 23:17
 1/5 anonim válasza:
88%
Legközelebb ha ismerkedsz ne lengessed a pénzedet annyira és akkor lehet nem egy aranyásót fogsz ki.
2019. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jó kis provokatív kérdés :)
2019. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem hesegetek semmit,mert tudom,hogy úgy nagyobb az esélye egy komolytalan párkapcsolat kialakulásához. Egyszerű internetkávézókba járok,megiszok egy teát ha szokott lenni,meg elszívok egy cigit miközben laptopozok. Ebben nincs semmi nagyképűség. Gondoltam arra is,hogy az autóm a feltűnőbb,de szerintem a bőrönben van az illata :D
2019. febr. 5. 02:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ameddig tudod, próbáld titokban tartani, hogy pénzes vagy.
2019. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján nem vagy PhD tudós, szóval ne csodálkozz, ha üresfejű nőket találsz csak.

Van valamid, amivel ki tudsz tűnni a pénzen kívül?

2019. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!