Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, a kevésbé szép nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a kevésbé szép nőket is megnézitek?

Figyelt kérdés

Mégis miért?


Mi az oka, hogy egy nagyon jóképű, kimagaslóan helyes, fiatal (max. 27) srác állandó jelleggel megnéz egy nem túl szép, nem feltűnő, átlagoska lányt?

Ráadásul télen is, mikor még semmi sem látszik belőle, tehát nem nézheti mondjuk a fenekét vagy a mellét, mert az nem látszik.


2019. febr. 3. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet ő szépnek tartja őket. A szépség bizonyos keretek között relatív.
2019. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy akit te női szemmel átlagoskának látsz, abban ő férfiként nem talál valami őrjítően vonzót. Még a férfiak ízlése se egyezik nők terén, te nőként különösen nem tudhatod, egy férfi kit és miért tarthat vonzónak.

Egyébként én is sokszor vagyok úgy, hogy egy nőről nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Ezért állandóan meg kell néznem újra, mert hol vonzónak, hol mondjuk közömbösnek látom. Maga ez a jelenség annyira érdekes, hogy csak emiatt is meg kell néznem újra és újra.

2019. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Azis lehet hogy annak a férfinak aki néz,az ő szemszögéből helyes a csaj.Amugy meg ha kevésbé szép lenne,akkor is nézni lehet.Hiszen arra van a szem,hogy nézzünk amit/akit csak akarunk.Attól hogy néz még nembisztos hogy rögtön akarna is bármit.
2019. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kevésbé szép vagy formátlanabb emberek sem átlátszóak.

Egy érdekes sapkabojt vagy sál és máris bámulnak.

2019. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Lehet ő is akar olyan kabátot.

32/f

2019. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Istenem, hány éves vagy bazki? 5?

El kellene már felejteni ezt a baromságot hogy egy férfit csak a nő melle meg segge érdekel...

2019. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja megnézzük. Persze ha egy ronda pasi néz meg egy átlagos csajt akkor az tolakodásnak számít.
2019. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Régebben megnéztem őket és tetszett is közülük néhány, de mióta ide járok a Gyakorira, megtudtam, hogy a férfiak csak a fullos nőket nézik meg, a többieket észre sem veszik. Úgyhogy beálltam a sorba és mostanában rá sem nézek olyanra, aki 25-nél többnek néz ki és nem hozza a szépségversenyeken elvárt minimumot.:D
2019. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Számára ő szép.
2019. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg szoktam én is nézni a kevésbé szép nőket. Lehet, hogy tetszik a személyisége, a szolidsága/vadsága, az öltözéke, a szeme-haja, stb.-je. Bármi lehet szimpi.
2019. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!