Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed egy ilyen 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen 28 éves nőről?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon levelezik párhuzamosan több férfival, mindegyiknek megírja az életét, flörtöl velük, érdeklődik felőlük, hónapokon át levelezik, akaratlanul is vagy készakarva magába zúgatja őket, a végén meg lelép, kifogásokat keres a találkozó elkerülésére?


Nem egy érzelmi analfabéta, szemétláda?



2019. jan. 30. 01:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
Társkeresőn ugyanezt játszák a férfiak a barátnő vagy a feleség mellől. Még szerencse, hogy online dumalastol nem szeretek bele senkibe. Itt is leveleztem férfiakkal, na azoknál nagyobb féreg nem lehet az a nő.
2019. jan. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem. Te vársz hónapokat a randira. Másrészt hogy a jó fenébe vagy szerelmes olyanba, akit nem is láttál?

Nem kötelező veled találkoznia és mással sem. Ha te nem csak levelezni akarsz, akkor 1-2 hét után elhívod randira. Ha nem akar, továbbállsz.

2019. jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
2019. jan. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy nem is 28éves, lehet hogy nem is nő...
2019. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%

Semmi, mert ilyennel nem foglalkozok.


Az egyébként is érdekesebb kérdéskör, hogy valaki levelezgetésektől halálosan szerelmes lesz belé... itt meg kellene állni és elgondolkozni, hogy a kiéhezettségtől már ennyire alacsony az ingerküszöb.

Érdemes lenne kis szünetet tartani és végig gondolni, hogy mik a célok, kit keres.


Nem sértés, hanem észrevétel.

2019. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%
Provokatív, nőket megint lejárató kamu kérdés. A kérdező nem lehet ez a nő hiszen azt írja róla hogy féreg, meg majd a karma visszaadja. Vagy ez is a provokáció része! De ha nem akkor meg honnan tudja, hogy egy nő pont ezen az oldalon mit csinál és hány férfinek írja meg az életét.
2019. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%

Ez az oldal nem társkereső. Én is moroghatnék, hogy mi a véleményetek az olyan pasikról, akik egy-egy hozzászólás után, amiből kiderül, hogy nő vagyok, elkezdenek privátban zaklatni, tök ismeretlenül belekérdezgetve az életem legintimebb részleteibe, és nem értik, miért nem kapnak választ, vagy miért kerülnek tiltásra azonnal.


Egy idő után, ha az ember sok ilyennel találkozik, megszólal benne a kisördög, hogy trollkodjon egy kicsit, más kérdés, hogy én ilyesmire nem pazarolok se időt, se energiát.


Ide én nem barátkozni, hanem bizonyos témákról beszélgetni, véleményeket megismerni, másoknak segíteni jövök, ismerkedős oldal van millió számra. A nő valószínűleg szórakozik, eteti az egóját, meg az önbizalmát. Megteheti, ez egy arctalan oldal. Aki itt ismerkedni próbál, az jó, ha ezzel tisztában van.

2019. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%
#8: Ugyanez jutott nekem is eszembe. Interneten hogy lehet belezúgni valakibe, akiről azt se tudja az ember, hogy fiú-e, vagy lány? Ennyi erővel bele lehetne esni egy íróba is, vagy egy cikkíró tudósítóba is. Gáz, nagyon gáz, hogy sokan képesek leírt szavakba, mondatokba beleszerelmesedni.
2019. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%
Hogy hívják?
2019. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. A végére akarok járni, rajtam kívül hány férfit hülyít itt, vagy tette. Onnan tudom, hogy másokkal is levelezik, flörtöl, hogy vannsk itt informátoraim, egyértelmű bizonyítékok. Az okát szeretném megtudni és meg is fogom.
2019. jan. 30. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!