Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves férfinak stabil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfinak stabil egzisztencia nélkül csak prostituáltak jutnak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 19:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
11%
Hidd el,sokkal jobban jársz.Itt csak egyszer fizetsz.
2019. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem azért pattintanak le mert nincs pénz lóvéra...


Hanem mert egy 30 éves óriáscsecsemő vagy, anyuci begyéből etetve.


Mit keresel még otthon? Hogy tűrik el ezt szüleid? Ennyire nem kezdtél semmit az életeddel?


Én ezt szülőként pár évig tűrném 18 év felett, ha nincsenek terveid kisfiam, az összes motyódad a ház előtt találnád, ha egy bizonyos határidőig nincs meg az áttörés.


Barátnőt meg ne Istentől várj... te jó ég. Vannak bajok :D

2019. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Képzeld, engem nem anyuci etet.
2019. jan. 28. 19:42
 14/27 anonim ***** válasza:
44%

Hát ki adja a fedelet? Hát anyád.


A kérdés:


- Miért nincs rendes munkád?

- Miért nem költöztél még el?

- Miért nem volt soha barátnőd, és soha nem próbálkoztál még nőknél?


Egyáltalán mi a rossebet csináltál 30 évig?

2019. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Honnan a fenéből tudod, hogy nincs rendes munkám?
2019. jan. 28. 19:49
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

Miért szerinted mit jelent a stabil egzisztencia?

Most van melód vagy nincs?

Ha van akkor meg minek laksz otthon?


Jah, hogy a csirkegyárban havi 80-ért droidkodsz és nem jön ki belőle egy albi...

2019. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
72%, ezt most egy kicsit túltoltad. Honnan tudod, milyen élete volt eddig a srácnak? Mi van, ha a szüleinek nem volt pénze taníttatni őt, vagy valami más eletkorulmeny játszott eddig közre abban, hogy nem tudott megtakarítást eszközölni? Lehet, hogy szociálisan elmaradott, vagy más okból nem kapott jó munkát. Mondjuk, mert nincs hátszele, ismeretsége. Szóval vegyél vissza az arcodból te elkényeztetett xar. Nekem diplomás létemre voltak szar állásaim, ahol semmit nem tudtam megtakarítani, ráadásul 30 éves koromig én is otthon éltem a szüleimmel. 29 évesen lett jó munkám, de még most sem keresek 3-4 kilót havonta, viszont el tudtam menni egyedül albérletbe, és egy 22 éves autóm van, ami gyönyörű, műszakilag hibátlan, de ezt a szüleimtől kaptam meg, mert munkaeszköz is egyben. Ha nem adták volna oda, amikor vettek maguknak újabb autót, a mai napig hitelt fizetnék a kocsiért. Abban az esetben biztos megérte volna elköltözni otthonról, hogy pár feminista ripanc szemében egy hangyafaxnyit előrébb kerüljek.
2019. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
29%
Valamit rosszul csinálsz. A fiam harminc, itthon lakik, csak úgy elvan az életbe. Ettől függetlenül, 20-25 éves igen csinos csajokkal van mindig. Igaz, 4-5 hónap után elküldi őket. Másik kell.
2019. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
18, büszke lehetsz a nevelésed eredményére, miszerint képtelen érzelmileg elköteleződni a fiad 30 éves létére. 🙂
2019. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
54% Hagyjad dehogy van fia.
2019. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!