Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a racionális oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a racionális oka, hogy a nők döntő többsége nem akarja élvezni a társaságom?

Figyelt kérdés
Panaszkodás mentesen leírva. Megértem, hogy sok nő nem velem szeretne lenni ilyen-olyan okból. Viszont így 29 évesen elkezdtem gyanút fogni, hogy itt valami más a probléma, amit én nem értek. Valóban nincsenek extra hobbijaim, nem is nézek ki túl különlegesen és valóban, biztos hogy kövér is vagyok. Legfeljebb kerékpárral járok és utazgatni sem szoktam sehova. Nekem csak egy szobám van további 3 emberrel megosztott lakásban, így nem is lehet csak úgy felmenni oda, ez is igaz. Viszont ezek többsége nem is látszik elsőre, akkor mégis mi ellenszenves. Sem személyesen, sem társkeresőkön nem vagyok túl, sőt inkább semennyire népszerű. Nyilván nem valószínű, hogy együtt élnénk le az életünket, soha nem voltam senkivel így hosszú távon, szóval ettől sem kellene tartania, hiszen ez nem elsőre történne meg. Emellett biztosan vinném utazni, ahova akar, ha beleszakadnék is.
2018. dec. 16. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért mi az önállóság szàmodra?Nem az ha nem kell alkalmazkodnod egy háztartásban másik 3 ember rigolyàihoz?Hogy képes vagy egyedül fenntartani magad?Hogy van kiforrott szemèlyisèged hobbikkal?Hogy kitűzöd előre az èleted fontosabb cèljait?Hogy felelőssèget tudsz vállalni?
2018. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugyanugy 29 vagyok nem vagyok túlsúlyos egyedül élek jó keresetem van még sem jön össze nem vagy egyedül a problémával sok féle képp probáltam neten is szorakozóhelyen stb mindenhol kosár a vége.
2018. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kuldj kepet! ha arcodrol nem szeretnel, akkor vagd le, de a testedrol lehet mar velemenyt mondani. utana irok meg tanacsokat privatban.
2018. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindig a csóróság az ok.
2018. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!