Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek bejönnek külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejönnek külsőleg az ilyenfajta pasik?

Figyelt kérdés
Akinek vannak tetoválásai,edzett teste,borostája vagy nagyobb szakálla? vagy ez már úgymond "túl sok?"

2018. dec. 11. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ideál.
2018. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A tetkó nem jön be, de ha nagyon muszáj, talán azt még elviselem (kivéve ha valami iszonyú gáz minta). A gyúrás viszont nálam abszolút kizáró ok. Az edzett teste ne a kondizástól legyen, hanem valami normális sporttól. A borosta nagyon-nagyon bejön, a szakáll is, de csak akkor, ha mindig ápoltan nyírt, és nem túl hosszú.
2018. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bejön.
2018. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: A kondizás nem "normális" sport? Miért kizáró ok, hogy nem biciklizik, hanem kondizik valaki? Nem mindegy? Mozogjon, tegyen az egészségéért. Ez a lényeg, vagy nem?
2018. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon is bejön.
2018. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14: A normális sport a tenisz, a lovaglás, úszás, vízilabda, vagy bármi, amiben van játék, csel, küzdelem, taktika, együttműködés a csapattársakkal, vagy a lovaddal, és nem öncélú egoépítés. Az, hogy egy lábszagú teremben, súlyokat emelgetsz egy tükör előtt, nyomod magadba a mindenféle porokat, szanaszét szakítod az izmaidat, izületeidet, aztán tolod fel a szelfiket a faszbookra, hogy mindenki a te izmaidban gyönyörködjön - nem, ez számomra soha nem lesz normális sport, akármit is mondasz.
2018. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem csak mert ugye nem minden a külső és így magamat látva én is azt mondanám hogy ez olyan tipikus "rosszfiúnak" néz ki de viszont egyáltalán nem. Számomra fontos a belső a megértés,hűség,értelem,érettség és mellé hogy tudjon gyerek lenni,élvezni az életet.
2018. dec. 15. 07:06
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam egy olyan szituációban, hogy csodálkoztak hogy én szoktam takarítani,főzni meg olvasni :'D...ami szerintem alap dolog lenne mindegy hogy hány éves vagy.
2018. dec. 15. 07:08
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
16: Ezek szerint csak a csapatjátékok a sport nálad? Azt írod valakivel együttműködni. Tehát a görkorcsolya, futás, biciklizés, stb mind "nem sport". Bár a "mindenféle porok" rész elárulta mennyit tudsz erről a sportról. Nem a kondit védem, de szerintem ami rendszeresen átmozgat fizikailag és egészségesen tart emiatt, az sport. Persze lehet vitázni, hogy az esport, a videojátékok vajon sport e.... de azért ez nem ugyanaz a kategória. Szerintem.
2018. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!