Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon jól megértjük egymást de külsőleg nem jön be a lány?

Figyelt kérdés
Az interneten ismerkedtünk meg, nagyon jókat csevegtünk facebookon. Ma találkoztunk és őszintén nekem nem jön be alkatilag. Nem vagyok nagyon igényes de valamiért nem vonzódom a kövér lányokhoz. Sajnálom a lányt mert sok női társával ellentétben normálisan gondolkodik és belém zúgott. Állandóan ír, én pedig nem tudom, hogyan mondjam meg, hogy maradhatunk barátok de semmi több...természetesen anélkül, hogy megsérteném. Esetleg próbáljam meg, hátha kialakul a dolog?
2018. máj. 7. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Ne.

Ne tégy semmit.

2018. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem húznám feleslegesen a dolgot, hogy mégjobban beleélje magát, inkább megbeszélném vele, vagyis elmondanám, hogy nem szeretnék többet barátságnál. Nem tehetsz arról, hogy neked nem jön be, ez nem olyan dolog, amit irányítani lehet, ezért nem kéne ezen megsértődnie.
2018. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

"Sajnálom, de szerintem máshogy gondoljuk azt, ami köztünk van, viszont nagyon megkedveltelek és remélem nem sértelek meg azzal, ha nem szeretnék többet barátságnál."


Én ennyit írnék, illetve ilyet már én is kaptam és semmi gond nem volt vele. Rövid, lényegretörő és nem kertel.


Ha nem érti meg és megsértődik, akkor mégsem olyan, mint gondoltad.

2018. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd meg neki, hogy nem lesz belőle semmi, én jártan úgy, hogy azt hittem minden király, aztán baja volt a méretem, nem volt valami jó érzés megtudni, de akkor tudtam volna az elején...
2018. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, azért sztem így leírni is megalázó, az első részére gondolok a mondatnak. Most azt ne firtassuk, h a lány esetleg többet érez, ki tudja, lehet, h ő is csak kedves akar lenni. A mondat második fele bőven elég, h barátságnál többet nem tud elképzelni a Kérdező. De ezt mindenképpen meg kell írni neki, mielőtt tényleg egyre jobban beleélné magát.
2018. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy nem küldött fotót a lány? Vagy nem látszott az egész alakja?
2018. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Már azért kérdezem, mert ez így nagyon rossz lehet, hogy meglepetésként ért a dolog.
2018. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a dolgot, ha így kételkedsz, az azt jelenti, hogy nem vonzódsz hozzá és úgy nem működik a dolog
2018. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ágnyeszka, tök igazad van, de igazából mindenhogy megalázó ez a dolog, mert tudni fogja a lány, hogy mi volt a gond, gondolom nem hülye.

De valóban elhagyható a mondat első fele, én példát írtam, úgy alakítja a kérdező, ahogy szeretné. :))

2018. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám.Mennyire kövér?
2018. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!