Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon jól megértjük egymást de külsőleg nem jön be a lány?

Figyelt kérdés
Az interneten ismerkedtünk meg, nagyon jókat csevegtünk facebookon. Ma találkoztunk és őszintén nekem nem jön be alkatilag. Nem vagyok nagyon igényes de valamiért nem vonzódom a kövér lányokhoz. Sajnálom a lányt mert sok női társával ellentétben normálisan gondolkodik és belém zúgott. Állandóan ír, én pedig nem tudom, hogyan mondjam meg, hogy maradhatunk barátok de semmi több...természetesen anélkül, hogy megsérteném. Esetleg próbáljam meg, hátha kialakul a dolog?
2018. máj. 7. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Volt egy nagyon hasonló esetem. Szimpi csaj, de pufi, holott nekem a csontsovány törékeny lányok tetszenek (mivel én is vékony férfi vagyok).

Kicsit fiatalabb voltam és szintúgy nem tudtam mit tegyek így egyszer csak nem válaszoltam neki sehol. Kiderült, ez volt a legrosszabb megoldás. Küldött még pár üzit, de abból nagyon lejött, hogy mennyire csalódott és mennyire összezúzta ahogy lereagáltam..

Akkor is, most is nagyon bánom. A legjobb amit ilyenkor tenni lehet, ha nyílt lapokkal őszintén felvállalja az ember amit gondol. Talán mi is maradhattunk volna barátok :(

2018. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én még mindig ott tartok, hogy a levelezés alatt nem tudta a kérdező, szóval a csaj régi képet küldött? Vagy nem is küldött?
2018. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát ez ilyen sajnos és ilyenkor jön a barátzóna. Ez fordított esetben is így megy.
2018. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha beléd zúgott, akkor ne hitegesd, ne kínozd!
2018. máj. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló esetem és meg tudlak érteni. De ha nem vonzodsz hozzá mondd meg neki. Ne hitegesd legyél őszinte és találd kedvesen a szomorú igazságot.
2018. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!