Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos vagy annál jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos vagy annál jobban kinéző 18-25 éves nőket mivel lehet megfogni, lenyűgözni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy nem jár mindenkinek alanyi jogon barátnő, főleg nem fiatalon, azt ki kell érdemelni, ki kell tűnni a többi férfi közül valamivel. Valóban én is azt látom, hogy ezért a korosztályért sokan állnak sorban, és tényleg valamiben kiemelkedőnek kell lenni, hogy barátnőt találj. Mivel lehet így kitűnni a masszív férfitömegből? Mik azok az értékek, amiket keresnek az ilyen nők a férfiakban?
2018. dec. 11. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%

"...nőket mivel lehet megfogni, lenyűgözni?"


Képmutatással nemtől függetlenül senkit.

2018. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Igaza van a #10-nek.


Amugy mindenki mast keres, mindenki massal illik ossze.

2018. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
Ebben a korban a sportos kinézet és a nagy duma kell a csajok legtöbbjének. 25 fölött már szükséges a vastag pénztárca is, aztán harminc környékén már az első kettő kritériumot el is lehet hagyni, és elég a harmadik...
2018. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lepkeháló.
2018. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdezni akkor te is csak egy vagy a tucatból.
2018. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

puszta kézzel megfoghatod őket..nem kell védőfelszerelés..

nyugodj meg egyébként, az én részemet megkapod, nekem dél-amerikai csaj kell..

2018. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha jóképű és van minimum általag keresete (ugye ez inkább 35 alatti férfiakra vonatkozik). Vagy ha gazdag (35 felett).
2018. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én 20 évesen mondhatom, hogy iszonyat nehéz párt találni, de személy szerint elég ha kedves, szeretetteljes vagy és törődsz valakivel, csak ugye kezdeményezni kellene az ismerkedést és utána a kapcsolatot, speciel nekem nőként nagyon nehéz kezdeményeznem, szóval egy pasi legyen már elég tökös és szólítsa meg azt aki tetszik neki..szerintem :D
2018. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!