Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell felkelteni egy férfi figyelmét, aki mondhatni észre sem vesz?

Figyelt kérdés

Régóta nagyon tetszik egy 29 éves srác. (én 26 vagyok) Egyszer körülbelül egy éve beszéltünk pár mondatot messengeren, aztán abbamaradt, nemsokára barátnője is lett. Most már egy ideje egyedülálló, mit tegyek, hogy elkezdjen irántam érdeklődni? Sajnos nem tudom, hogy hol található meg napközben, hova jár, mit csinál, ezért nem tudok "csak úgy véletlenül" összefutni vele.

Tippek?


2018. dec. 11. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig csak a személyes találkozás lehetne a megoldás.

Persze írásban is el lehet kezdeni vele kommunikálni, ha mondjuk találsz egy számára érdekes témakört, valami olyat ami őt is érdekli. Vagy lehetsz kicsit huncut is és finoman nőiesen csábítgathatod is. Vagy vevő lesz rá vagy nem.

2018. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj nem tudom, hogy hogyan kell huncutnak lenni meg nőiesen csábítgatni. sose voltam jó ezekben, pedig érdekelne, hogy hogyan csinálják :)
2018. dec. 11. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz tőle írásban olyat, amiben tudod, hogy penge, és kérd ki valami fals dologról a véleményét.
2018. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huncutnak nem kell lenni.

Egyszerűen meghívhatnád valamire,ha akarod a férfit,akkor tegyél érte.

2018. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!