Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kelendő sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelendő sikertelen férfiak ti sokáig szeretnétek élni attól függetlenül hogy lehet nem lesz sose társatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én összességében nem vágyom az öreg korra.

Ha már ott tartok, hogy gyógyszerek, nehezebb a járás vagy lassú a gondolkodásom , akkor már nekem elég volt az életből.

2018. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sokáig úgy gondoltam, ha egyedül kell meghalnom, akkor az inkább történjen 35-40 éves korom előtt. Aztán túltettem magam ezen úgy tűnt, megtaláltam azt a pót-valamit, b-tervet, ami el tudja terelni a figyelmem arról, hogy még egy csókban sem volt részem soha. Most viszont úgy néz ki, hogy ilyen olyan egészségügyi és egyéb okok miatt ennek a pótléknak is búcsút kell intsek, és ha ez tényleg bekövetkezik, úgy leszek vele, hogy semmi örömöm nem maradt az életben, akkor megyek...
2018. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem aláírni

32/F


De kár, hogy nem lehet szerkeszteni a válaszokat...

2018. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Természetesen hosszú, jó egészségben eltöltött életet szeretnék. Miért vágynék másra? A tudomány jelen állása szerint ez az egy életünk van, ezzel kell gazdálkodnunk. Szeretném ezt egy társsal megosztani, de ha nem sikerül, akkor sem vágynék arra, hogy inkább legyen rövidebb. Millió dolog van még a párkapcsolaton kívül, amiért érdemes élni.

37/F

2018. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Alkoholproblémáim lettek ez miatt 20f
2018. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen legalább 85 éves koromig szeretnék élni. Kit érdekel ha sohasem lesz nő az életemben. Több vagyok én annál, hogy emiatt szomorkodjak vagy feladjam az életemet. 20/F
2018. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!