Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több 30 éves szűz férfi?

Figyelt kérdés
Nem volt dolguk nővel, nem ismerkedtek sohasem, elzárkóztak a nőktől. Mi lehet ennek az oka?

2018. nov. 26. 11:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21%
Eladják pénzért a szüzességüket.
2018. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Én azért vagyok az és valószínűleg leszek is mert ocsmány vagyok! Sok lánynál próbálkoztam mindegyiknek ez volt a véleménye! 24/f
2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
63%
A ma harmincévesek az a generáció, aki számítógép zsinórjaiba gabalyodva cseperedett fel. Nem játszott a grundon papás-mamást a lányokkal, nem ismerte meg játék közben a lelkivilágukat, a gondolkodásmódjukat. Egy teljesen ismeretlen világ számára a női lélek, és az ember semmitől sem fél jobban, mint az ismeretlentől.
2018. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%

A ma 30-asok a 80-as évek szülöttei, azért az még nem teljesen a digitális gyerekkor, mi még játszottunk utcán, igaz, volt már Super Mario és hasonlók, de közel sem volt annyira elterjedt, hogy minden családban lett volna. A 90-es években lett vezetékes lakástelefonunk is, mobiltelefon meg akkor kezdett terjedni, amikor középiskolás voltam (1999-ben lettem Bee csomagos Nokia 3310-essel). A digitális gyerekek inkább a mostani huszonéves korosztálytól kezdődik.


De azért érdekes jelenséget figyeltem meg mostanában tömegközlekedésen, és kezdem nem érteni a hisztit az uraktól. Ugyanis sokszor látom, hogy banyatankos időseket megszégyenítő módon tolakodnak és rohannak leülni az üres helyekre a fiatal, életerősnek látszó férfiak, miközben a nők állnak. Én mondjuk bírok egy keményebb edzés után is földszintes méretű nő létemre, csak jót szoktam mosolyogni, hogy biztos fittebb vagyok, mint ők, és kíváncsi leszek, melyikünk lesz egészségesebb nyugdíjas. :-)

2018. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam: 2003-ban lettem Bee csomagos Nokia 3310-essel. :-)
2018. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel a korosztállyal más probléma van, nem a digitális korszak, amit én látok, hogy ennek a korosztálynak a szülei egy átmeneti réteget képeznek, ekkor kezdett lazulni a korábbi szigor, átéltünk egy rendszerváltást is, ami szintén hozott változásokat, amik igenis hatással voltak a gyerekkorra, a szülők hozzáállására, elkezdtek jobban rátelepedni a szülők a gyerekeikre, elkezdett jobban kitolódni a gyerekkor, és aki nem lázadt, az benne maradt a kényelemben, amit a szülők biztosítottak neki.
2018. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!