Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már bátrabban vághatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már bátrabban vághatok bele az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Nemrégiben autót cseréltem, mert bár az előzőt nagyon szerettem, kezdtek előjönni komolyabb hibái.

Egy régi Fiat Puntóm volt, amit bár én nagyon szerettem (főleg fogyasztás miatt), tapasztaltam olyan hozzáállást randin, mikor haza akartam vinni a lányt, hogy ő abba bizony nem száll be. Inkább taxit hív, mert ennyire nem alacsonyodik le.

Illetve itt is kaptam olyan oltást anno, hogy nem hiába nem megy az ismerkedés, hisz női autót vezetek.


Most egy Mk1-es Octaviát vettem, ami már azért nem mondható női autónak (bár elsősorban pont a pakolhatóság miatt esett rá a választás).

/Őszintén szólva nézegettem az E46-os 6 hengereseket is, meg a 2 literes Hyundai Coupe-t is, de mindkettő fenntartása horror mind a fogyasztás, mind az alkatrészárak miatt, plusz a BMW meg eleve megbízhatatlan, szervizigényes jószág az ismerősi kör tapasztalata szerint./


A fő kérdés: ha már a Skodával jelenek meg egy nő előtt randin, az már nem számít majd cikinek, és talán lehet majd esélyem a nőknél?



2018. nov. 19. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy első generációs octaviától se várj csodát, csajozás terén. De a fő probléma veled van
2018. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat is, bár némelyikket nem tudom hova tenni.


Haver felesége is megmondta anno, hogy előbb normális autóm legyen, azután akarjak barátnőt.


Havernak saját háza és BMW-je volt, mikor megismerkedtek, igaz, mindkettőt nagyszüleitől kapta.


Én sajnos albérletben lakom Budapesten egyedül, így egy lakástakarékon kívül nem nagyon van más megtakarítás, tehát jó ideig nincs tervben saját lakás. A családi háttér meg nem olyan, hogy alám rakják ezeket, s itt megjegyezném: a Skoda sem teljesen saját érdem.

2018. nov. 20. 16:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj de cuki :)

Szerintem inkabb keress egy olyan ferfit a kozeledben aki sikeres a noknel. Es olyan "igazi ferfit" es beszelgess vele sokat az eletrol.


A haverod nem az, ha ilyen felfogasu a felesege!

2018. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!