Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bátortalan férfinak sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bátortalan férfinak sose lesz barátnője, hiába néz ki jól?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 23:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát jól van, akkor itt az ideje a testzsírszázalékomat 10%-osra csökkenteni, és átplasztikáztatni az arcomat. Biztosan egy vállalhatatlanul rusnya állat vagyok minden nő szemében, hiába vannak izmos vállaim és karjaim.
2018. nov. 14. 15:16
 12/16 anonim ***** válasza:
17%

Ne erőltesd, nem éri meg. :)

Használd inkább a fizetős szolgáltatókat. :) F

2018. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Talán közülük tudnék társat, vagy akár feleséget találni. :)
2018. nov. 14. 22:59
 14/16 anonim ***** válasza:
K***ából lesz a legjobb feleség. :)
2018. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy srácot, aki nagyon-nagyon megzavarta a fejemet 8 évvel ezelőtt, de valami nagyon nem stimmel vele. Iszonyúan jól néz ki, magas, jóképű, amikor megismertem, nagy hatást tett rám és amikor később közös fősulis dolgok miatt közelebb került hozzám, hosszú időre beköltözött a fejembe. Kapcsolatban voltam, de elég mélyponton, és megfordult a fejemben, hogy váltani kéne. De voltak dolgai...Nem is annyira bátortalanságnak mondanám, de az is. A lényeg, hiába nézett ki jobban, mint az akkori párom, annyira gáz volt a srác, hogy végül még azelőtt kiábrándultam belőle, hogy egyáltalán beleszerettem volna. Pitiáner dolgokon elvesztette a fejét, érdekes perverziói voltak a szexben és még sorolhatnám. Nem feküdtem le vele, csak megbeszéltük. 8 évvel később felvettem vele a kapcsolatot, de nagyon hamar rájöttem, hogy most se jobb nála a helyzet. Minden második mondata az volt Fb-on, hogy ugye törlöm a beszélgetést, mert belementünk pikáns részletekbe, azon kívül kiakadt, amiért nem mentem el vele egy konferenciára, amikor csak 2 napja beszélgettünk, ráadásul ha mentem volna, se miatta mentem volna, hanem a szakmám miatt, arról nem beszélve, hogy célzott rá, hogy kétágyas szobák vannak és ez elég gyors iram volt nekem, de utána alig akart velem szóba állni, amiért nem mentem el vele. Belegondoltam, mi lenne, ha tényleg járnánk? Semmi nincs köztünk, de már úgy viselkedett, mintha a tulajdona lennék. Szerintem ezért nincs senkije 40 éves létére. Az egyik legjóképűbb férfi, akit valaha is ismertem.
2018. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán, próbálkozni is kell, ha nem jó a kommunikációd akkor azért az hátrány, tehát nem mondom, hogy egyáltalán nem lehet de hátrány..
2018. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!