Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl bátortalan volt a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl bátortalan volt a fiú?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel legalább 10x randiztam, de nem volt csók, csak ölelés. Nem haladtunk semerre, csak egy helyben álltunk. Ilyenkor a pasi túl bátortalan és nekem kellett volna neki megadnom a kezdő lökést?
2018. máj. 28. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiúk.
2018. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Lehet neked kellett volna.Én is ilyen lettem mert a barátnőm szakított velem mert szerinte nyomultam rá.Igaz amúgy jártunk de mindegy.Azóta úgy vagyok lépjen a nő.
2018. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kezdő lökést ő fogja betolni neked, csak nehogy eldurranjon 10 mp alatt! 😂
2018. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, lehet, hogy hatalmas nagy ribi lettem az évek alatt, de aki második randin (nem találkozón, randin) egy puszit sem ad, annál vagy rákérdezek, hogy amúgy lát-e bennem bármi vonzót, vagy megteszem én, aztán legfeljebb elküld a búsba.


Nem tudom, nekem az már nagyon meredeknek hangzik, hogy valaki 10 randi alatt ne tudjon ennyire feloldódni.

2018. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:

Kérdés, hogy valóban alapból bátortalan, vagy te váltottad ki belőle ezt a viselkedést pl. azzal, hogy nem látta rajtad jelét sem, hogy érdeklődnél utána komolyan?

A pasiknak olykor kell a biztatás, meg a félre nem érthető jelek, hogy meginduljanak.

De az is lehet, hogy szimplán nem szeret ajtóstul rontani a házba.

2018. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi a búbánatos nyavalyát akar tőled ha nem szexet is. 0 randira nem fog elmenni egy pasi ha nem akar tőled semmit.

Bátortalan, kedzeményezz, attól még nem leszel ribi.

2018. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úriember, kérlek. Amiért mindig sírnak a nők (pláne azok, akik nem úrinők).
2018. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

A nők legtöbbször arra panaszkodnak hogy csak meg akarják őket dugni, akár már az első randin rástartolnak a puncijukra.

Úgy látszik az is baj ha nem. Ha valakinek komolyan a szándékai és tud várni.

Ki érti ezt?

2018. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehetett hogy nem adtál elég biztató jelet. Pasiként nem mennék el 10 randira, ha nem akarnék semmit.
2018. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a töketlen és az úriember között van egy széles skála... Szerintem ez már töketlenség. Lehet úgy is hozni az úriembert, hogy nem tűnsz kasztráltnak.
2018. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!