Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő akkor is vonzónak tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő akkor is vonzónak tart egy gazdag férfit ha az egy forintot sem ad neki?

Figyelt kérdés

Tehát anyagilag nem oszt meg vele többet mint amit mondjuk egy átlagos anyagi háttérrel rendelkező férfi a párjával.


Tehát hiába milliomos, nem vesz a nőnek autót, nyaralót, lakást, luxus órákat, ruhákat stb.


És hivatalosan arról is gondoskodik hogy a nő soha semmit nem kaphat az ő vagyonából.


A nőnek ugyanúgy dolgoznia kell ha el akarja tartani önmagát.


Ilyenkor is ugyanakkora a vonzalom a gazdag férfi iránt?



2018. nov. 9. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Olyan ostobák vagytok, hogy az már fájdalmas. Miért kell ennyit kattogni a k..rva pénzen?

Azt hiszitek, hogy a nők debilek, hogy nem tudnák eltartani saját magukat?

2018. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A felnőtt rovat tele van picsogó dedósokkal.
2018. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ismerkedéskor fogalma sincs senkinek, hogy a másiknak mije van, kivéve, ha ő az arcába tolja a másiknak. Ilyen esetben meg jönnek a piócák, akár nő, akár haveri lehúzás.


Normális nő ellátja magát, nincs szüksége ilyenekre. Sokkal jobban érdekelne a személyisége, ha már megvan a vonzalom. Aranyásókkal meg nem kell foglalkozni.


Egy ilyen férfi miért nem keres magának egy hasonló milliomos nőt társnak? Írnak egy szerződést és nem kell félteni egymástól a vagyonukat. Problem solved.

2018. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Jaaa szóval a "GaZdAg LuXus PaSI"-nak van egy atlagos lakása a luxus lakása mellett ahova a nőt viszi, meg a luxus kocsija mellé vesz egyet, csak azért hogy a nőt azzal fuvarozza ha úgy adódik... nem is beszélve arról, hogyha összeköltözésre kerül a sor.
2018. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy gazdag férfi általában befolyásos is, magasabb életszínvonalon él, sokkal több minden elérhető mellette-vele élve mint egy újságkihordóval, ezt nem tudom miért ilyen nehézkes átlátni.


Ettől függetlenül az újságosoknak, postásoknak és vízszerelőknek is van-jut szerető hitves.

De rágjátok még a témát milliószor.

2018. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig voltam szex kapcsolatban egy gazdag vállalkozóval. Előre megbeszéltük, hogy alkalmakkor csak csokit, bort adunk egymásnak ajándékba, mást nem. Soha nem kaptam tőle semmit, néha meghívott egy kávéra, egy szál rózsa stb ennyi. Nem igényeltem tőle semmit.
2018. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan még nem volt nagyon gazdag pasim, de úgy gondolom, hogy igen, tudnék vonzónak tartani egy gazdag férfit anélkül is, hogy pénzelne, ha személyiségre és külsőre vonzónak tartom.


Sosem tartatnám el magam, mert hülye döntés lenne. Mégis mit kezdjek magammal, ha úgy gondolja magát, hogy kidob? Ott állok x év munkatapasztalat nélkül, el kell tartanom magam, hova vennének fel?


Az egyetlen dolog, amibe nem mennék bele, az a házassági szerződés, mert az nekem arról tanúskodna, hogy nem bízik meg bennem. Ha meg bizalom nincs, megette a fene a kapcsolatot. Amit a házasság előtt szerzett, az jogila is az övé, amit meg alatta, abba én is beleteszem a részem és az életminőség szinten tartásába is (ugye ügyet intézni, takarítani, bevásárolni, főzni is kell ám, és ezeket nem szokásom bejárónőre bízni, mert nem bízom idegenekben). Illetve nyilván, ha van pl. cég a nevén, annak a pénzéhez nem nyúlnék hozzá.

Amúgy nagyobb értékeket visszaadok egy kapcsolat megszakadása után is. Pl. nemrég szakítottam a vőlegényemmel, a jegygyűrűt visszaadtam neki, mert nem tartottam volna jogosnak, hogy megtartok ilyen értéket.


Plusz az exvőlegényem nálam kevesebbet keresett, átlag alsó kategória volt a fizetése... ha őt vonzónak tudtam tartani (nem a pénz miatt lett vége), akkor valószínű, hogy egy gazdagot sem utasítanék csak azért vissza, mert nem visz Hawaii-ra és nem vesz nekem Prada táskát Chanel kabáttal.

2018. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!