Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak küzdeni kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak küzdeni kell a nőért?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel interneten ismerkedek. A nő mondta hogy lesz egy másik randija is. Én erre abszolút nem küzdöttem, hanem mondtam, hogy nyugodtan menjen el a randira, nincs ebbe semmi baj. A nő teljesen kiakadt hogy így lemondok róla és nem küzdök érte....


Valóban nem szoktam így küzdeni a nőkért...


2018. nov. 7. 17:21
1 2
 1/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
92%
Frankón lereagáltad, fel is cseszted az agyát. :D Hagyd ezt a csajt a francba, gyanítom, még csak másik randi sincs, szimplán játszadozik veled.
2018. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Igaza van az előttem szólónak, ez valami játszmázós, éretlen pitscha, jobban teszed, ha nem foglalkozol vele.

32/N

2018. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3. Nagy érett 34 éves nőről van szó, aki általános iskola igazgató helyettese. (facen is le lett ellenőrizve)
2018. nov. 7. 17:26
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Az egy dolog, attól még az EQ-ja annyi, mint egy 14 éves tininek.
2018. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen jól tetted! Nem szabad belemenni az ilyen játszmákba és ilyen módon küzdeni sem szabad egy nőért. Gondolom azt várta, hogy majd kiakadsz és elkezdesz féltékenykedni.


Egyébként szerintem, ha igaz lenne a másik randija akkor nem akadt volna így ki. Mondjuk én a helyedben ezek után mindenképpen abszolválnám vele az ismerkedést és ennek kettő oka is van.


1. Én nekem nincs szükségem stresszre és veszekedésekre és játszmázásokra meg végképp nincsen.


2. Tegyük fel, hogy tényleg randizik mással. Nos, ez esetben én nem tudnám komolyan venni az illetőt.. Legyünk már annyira tisztelettel a másik iránt, hogy nem egy hétfői randiként kezeljük, ha ismerkedünk valakivel és majd, ha a pénteki netán jobb, akkor kedves hétfő megy a levesbe. Bár lehet velem van gond, de nálam nem így működik ez, ha komoly kapcsolat céljából ismerkedem.

2018. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem nagyon demotiválna, ha egy nő, miközben velem tervez randizni, bejelentené, hogy mással is randizik. Oké, amíg nem járunk, semmi közöm nincs hozzá, mégis frusztrálttá tenne, mert én férfiként egyszerre csak egyetlen nővel randizok egy időben, attól függetlenül, hogy mi lesz annak a kimenetele. Gondolom fordítva vagyok bekötve, mert a legtöbb ember, akit ismerek, lazán párhuzamosan randizgat másokkal. Szerintem ez a nő felejtős, komolytalan. De te tudod.
2018. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Hiába felnőtt korú valaki, ha az agya nem követi a korát...
2018. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Inkább keres egy normális nőt,ilyen kis jöttmentekel ne is foglalkoz.34 éves,basszus.
2018. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

De ebbe mi lett volna a küzdelem?

Kérdező, nagyon jól reagáltad le a "játszmát". Szerintem ő azáltal érzi fontosnak magát, hogy "féltékenykedést" csikar ki a másikból. Nagyon rossz családi háttérből jöhet, ha így akar figyelmet kapni.

Ha eszed van lezárod ezt az ismerkedést.

2018. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Azért megkérdezhetted volna, hogy ebben a szituba mi is lett volna a küzdés ÉRTE? Mondjuk dagadt cipová vered a fejét, hátha ugy nem jön be a másiknak? Hagyd ott a libát!!!
2018. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!