Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Miből jöttök rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Miből jöttök rá rövid idő alatt, hogy a pasijelöltetek meg tud titeket védeni?

Figyelt kérdés
Mik a módszereitek?
2018. nov. 7. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nincsenek ilyen preferenciáim.

Küzdősportos csajként tudom, hogy a legfelkészültebb férfiak is elszámíthatják magukat és elbukhatnak egy éles verekedésbe. Csak a túlélési esélyeket lehet 1-1 trükkel, edzettséggel növelni, de ez sem 100%-os garancia.


Kár a férfiak erejére alapozni, ha valaki kinéz magának az az alkalmat is megtalálja amikor nem fog tudni megvédeni még a Jóisten sem.

Ha ennyire félsz, akkor neked kell felkészülnöd pl önvédelmi tanfolyamon.


Nekem nem számít, hogy a párom megtudna-e védeni, mert ahol én nem tudom megvédeni magam ott ő is hulla fölösleges lesz.

2018. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez nagyon nem szempont
2018. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
szerintem arra ott a rendőrség, hogy rendet tartson. Mivel telivagyok pénzel úgy is a másik járna szarabbul, ha egy ujjal is hozzám érne. :D Én meg nem vagyok szívbajos! :)
2018. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bence_ ***** válasza:
45%

Velem miden randi előtt Cooper tesztet futattak, aztán 4 három danos mestert kellet pamtomimben legyőzni.

Férfiasság, magabiztosság ami nekik jól esik. Érthető módon ez ami szimpatikus nekik.

2018. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom mivel lehetne ezt kideríteni, de nem is érdekel, mert nem szempont. Nagylány vagyok, meg tudom magam védeni, ha kell, alapból nem szeretem, ha védeni próbál valaki anélkül, hogy a segítségét kérném.
2018. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez már nem a középkor. Bár vidéken erősen dívik egyes kultúrkörökben az erő, mint a dominancia jelképe. Sőt, ott még a börtönviseltség is külön jó pont...
2018. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Egyessel értek egyet szó szerint.


N

2018. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Megvédeni, de kitől? Egy öreg alkesz hajléktalantól megvéd egy 60 kg-s pasi is. Három kigyúrt 2 méteres állattól pedig nem véd meg a 100 kiló full izom pasi sem.
2018. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki a földön fekszik mellettünk, vérbe fagyva. :D
2018. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És kitől védene meg? Nem a dzsungelben élek.
2018. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!