Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kopasz férfiként nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopasz férfiként nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam szinte teljesen kizárt.
2018. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ennek bármiféle köze is lenne a kopaszsághoz. Bár én megmondom őszintén azt szeretem, ha egy pasinak van haja, akad szép számmal női társam akiknek a kopasz férfiak jönnek be. Nem hallottam még olyat, hogy valaki ilyesmi miatt maradt volna egyedül. Ha valaki nem talál tartósabb ideig párt az vagy nem akar/keres, vagy a külsejével van valami extrém gond/furcsaság ( bár ami az egyiknek csúnya másnak lehet szép) vagy olyan a viselkedése, hogy senki sem áll le vele.


Szóval nyugi nem kell paróka ahhoz hogy tapadjanak a nők, ez is van akinek tetszik :)

2018. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna
2018. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Kopasz férfiként írom, hogy nem lesz nehezebb dolgod. Van akinek nem jön be, ha egy férfi kopasz, ezt el kell fogadnod, viszont egy csomó lánynak meg igen. Gondolj bele, akinek az apja is kopasz, neki az a természetes, ha egy férfinek nincs haja, mert az imádott apukájának sincs :D

Én is találkoztam olyannal, aki szerint jobb pasi voltam, amikor hajam volt, de olyan is, aki szerint meg így férfiasabb és odáig volt értem :D

2018. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kopasz és gazdag? Kopasz és magabiztos? Kopasz és jóképű?


Remélem érted már, hogy nem a kopaszság a lényeg :D

2018. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A leghosszabb kapcsolatom kopasz pasival volt, és egyáltalán nem zavart, sőt, szerintem szexi!
2018. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt kopasz férfival kapcsolatom, de nagyon vonzónak tartom azokat a férfiakat, akik tudják "viselni."


Néha meg is szoktam nézegetni nem is csak a kopaszodó pasikat, hogy milyen jól állna nekik, ha lenyírnák a hajukat.. :D


21/N

2018. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pár éve elkezdtem kopaszodni, szóval végül úgy döntöttem, hogy levágatom a hajamat teljesen, de még nem sikerült teljesen kibékülnöm vele.


22F

2018. nov. 3. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Vin Diesel rémlik, pont nem a kopaszság a lényeg.
2018. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én golyóra borotválom a fejemet, egyszerűen azért, mert úgy érzem jól magam. A csajok imádják, úgy vettem észre. Szóval ne aggódj, told le és kész.
2018. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!