Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elhízott nők könyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízott nők könyebben találnak partnert mint a ferfiak kicsi pluszal?

Figyelt kérdés

Azt látni hogy a erősen duci nőknek is akad partner ! Viszont a férfiaknál csak 5 kiló plusz is = örök egyedül vesztes fajtával.


A férfiakkal szemben miért több az elvárás a külső-alak szempontjábòl ?


2018. okt. 31. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előre bocsátom; nem molettel vagy ducival; kövérrel.
2018. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a mackós pasik a zsánereim... de a mackós pasik meg találnak nálam csinosabb csajokat.
2018. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően nem a súly a meghatározó egyik nem sikerében sem. Ezt úgy mondom hogy férfi vagyok, adok a külsőmre, (nincs festett szakáll meg divatos belőtt hajam), csak ápolt megjelenés. Ennek ellenére a kutya nem néz rám pedig az átlagnál úgymond jobban nézek ki. Kapok a nőktől 1-2 mosolyt és ennyivel kell beérnem. Viszont kövér és ronda embernek is lehet átlagnál szebb párja, ritka de előfordul. Most részben mellédumát írtam, de ahány ember, annyi vélemény és tapasztalat.

Feltehetném én is a kérdést ha minden rendben velem, akkor miért nem kellek a nőknek? Nyilván azért, mert minden nő az idealizált illúzióra hajt, ami csak álomvilágban létezik.

2018. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne sajnáltasd már magad, lehet, hogy te is olyan nőknél próbálkozol akik 1. foglaltak 2. nem vagy a zsánerük. Én molett nőként ugyanígy nem találok komoly párkapcsolatot, pedig nem egy ideált kergetek, csak olyan párt keresek akivel megvan a kölcsönös vonzalom és az összhang. De elfogadom, ha valaki vékonyabbat akar, vagy fiatalabbat. Nem mondom azt hogy álomvilágban él és álomképeket kerget, mert ezer jobb nő van nálam, válogasson akkor onnan.
2018. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14, sose kergettem foglalt nőket! Egyáltalán nem sajnáltatom magam, mert igazad van abban hogy a stílusom nem tetszik a nőknek. Nem vagyok nagyképű csak alapból taszító annak aki nem ismer, de ha megismer valaki akkor rájön hogy félregondolta a megítélésem. Viszont azt nem tudom elhinni hogy a szebb nőknek sem jövök be, és a kevésbé szép nők is elutasítanak. Emiatt nem keresem a nők társaságát, úgy vagyok vele hogy ne alázzon senki azzal hogy felsorolja miben különbözök az ideáltól.
2018. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Női klinikán sorra látom ki-bejönni, a terhes/beteg (és legtöbb esetben NEM kövér, hanem totál átlag testalkatú) barátnőjüket/feleségüket kísérgetni a pocakos, alacsony(!!), aputestű pasikat. Szólval a túlsúlyos férfiak nem csak hogy találnak maguknak párt, még szaporodni is hajlandóak velük a nők. Persze ők nem gyakorin sajnáltatják magukat reggeltől estig.
2018. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A nők úgy unblock könnyebben találnak párt. Persze most nem olyan nőre gondolok aki munka után mindig otthon ül a 4 fal között.

Amúgy engem annyira nem zavar ha egy nő duci (egy bizonyos szintig).

2018. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!