Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a férfi özön társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a férfi özön társkereső oldalakon, nem tudnak előben ismerkedni a férfiak?

Figyelt kérdés
Hihetetlen ami ott megy. Özön férfi van, csak úgy ontják a leveleket, minden percben egy levél stb. Így normális nőt kizárt hogy egy átlagos férfi találjon. Max az ilyen baromi elhízott buta primitív nőket... Nem lenne egyszerűbb előben kitekinteni ezeknek a férfiaknak tuti nagyobb sikerük lenne ennél
2018. okt. 27. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Mert lustak-sokkal egyszerubb a gep elott ulni,

nem tudnak mit mondani eloben,

gyavak,

anyuci kinyalta a fenekuket, el vannak kenyeztetve-nehogy mar egy kavet fizessek a ribizlinek

nincs onbizalmuk egyaltalan

mind azt hiszi, hogy valami csodanot erdemel, az atlag csaj az mar ronda kb

es emlitettem mar, hogy lustak? Kifogast keresni mindig konnyebb, mint tenylegesen tenni valamit.

2018. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az én FÉRJEM! Is ilyeneken volt! Ott elpanaszolta hogy milyen unott a házassága, milyen szörnyű vagyok kalandra vágyik stb.. a nőket se kellett félteni ám! Ugyanúgy házasan ott k urvultakna a szexpartner meg társkeresőkön! A legtöbb kamuzik ezeken és kalandozik lásd az én FÉRJEM! Úgy derült ki hogy nyitva hagyta a böngészőjét egyszer véletlenül és üzenetek jöttek be neki... ledöbbentem hogy mennyi különböző profilja volt oldalakon! Rosszul lettem azt hittem behányok! Persze ő tagadott meg hogy csak unatkozott beszélgetni akart stb.. a képernyőn meg ott a sok kitárt p inájú nő! Fúj! Én meg ott a két kisgyerekkel! Szép mi? Ilyen is van :(
2018. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi ennek 80%-a családos vagy barátnős férfi. A többség potya dugáshoz keres társat nem élete nőjét 😄
2018. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

A társkeresőn tudnak hazudni! Talán kapnak ezerből egy választ ! Élőben ha rájuk nézz egy csinos nő akkor csak el lesz küldve .


De hülyeség a tarskerőn se talál partnert ha ő maga ronda.

2018. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

"nem tudnak előben ismerkedni a férfiak"

Ha szerinted a nők tudnak (és a te logikád szerint ezért vannak ők ott kevesebben), akkor miért nem ismerkednek ők?

2018. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, az 1-es válaszoló miért lett lepontozva, mert egy az egyben igaz, amit ír. Na jó, persze, fáj az igazság...
2018. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!