Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, hogy félek felregisztráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy félek felregisztrálni társkereső oldalakra?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nagyon félénk vagyok és nem sűrűn járok el otthonról így jóformán csak ezek az oldalak maradtak. Úgy érzem nagyon távol áll tőlem ez a fajta ismerkedési módszer, mert olyan mintha kidobnám magam a piacra, de nem akarok egyedül megöregedni..

26/N



2018. okt. 21. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

mindkét férjemet ott ismertem meg.


női munkahelyen esélyem sem volt ismerkedni.


ha okosan használod, jó lehetőség.

2018. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Az egy dolog, hogy manapság bárhol több esélyed van párt találni, mint a társkereső oldalakon, de ettől még nem olyan nagy cucc felregisztrálni egy ilyenre,úgyhogy mély levegő, és nyomjad, vesztenivalód nincs, túl sok veszélyt nem fogsz ott találni, max egy rakás perverz idiótát. 😎
2018. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért okoz gondot neked regisztrálni egy társkeresőre, mert újdonság számodra. Ahhoz, hogy sikeres légy a társkeresésben, még több lépcsőfokot kell meglépned, és egyik sem lesz könnyű. Ez által fejlődsz, jobb leszel és többet megismersz a világból. Ez evolúciós szempontból remekül ki van találva, mert adott a motiváció is.


"nem akarok egyedül megöregedni" Ez nagyon megható.


Hol laksz?

2018. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

2 kolléganőm felregelt 3 nap után törték magukat.

Belefáradtak h csak farkas képeket kaptak.

Nem bántásból de 95%-a az ott lévő embereknek katasztrófa. A pasik meg szextárskaresönek használják, csak szólók.

2018. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%

Én 31 éves férfi vagyok, én sem szeretnék egyedül maradni, és önérzetből nem regisztrálok társkeresőre. Kissé fáj az egómnak. Szoktam járni szórakozóhelyekre, de úgymond kinőttem belőle. Sem bulizó "kislányok" nem jönnek már be, sem pedig az éjszakás kaland..

Semmi gáz nincs benne, ha félsz regisztrálni, szerintem normális ha diszkomfort, mivel nem épp ez a természetes.

De szerintem regisztrálni sem ciki, én is ezt fogom tenni, majd ha sikerül erőt vennem magamon.

2018. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek rossz tapasztalataim, bar en egy tinderhez hasonlo oldalon voltam, ami nem kimondottan tarskereso. Jokat beszelgettem, inkabb szorakoxzasbol voltam fent, mint tarskereses celjabol, de vegul megismertem a ferjem, majd toroltuk magunkat mindketten:D

Szerintem egy probat meger

30N

2018. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a regisztrációtól félsz, hanem, hogy ki kell lépned a komfortzónádból. Tőled ez a fajta társkeresés messze áll, ez most valami új, egy idegen közeg. Nincs ezzel semmi gond.

Vegyél erőt magadon és tedd meg. Ott sem kötelező semmi, bármikor törölheted magad.

2018. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most tolok ide egy ősrégi poént... Figyelj!

Nem kell félni, csak kefélni!!!

A viccet félretéve. Ide hogyan regisztráltál? Társkereső ugyanez. Regisztrálsz és kész. Ez még nem jelenti azt, hogy mindenképpen ismerkedned is kell... A saját tempódban haladj. Nézelődj, gyűjts tapasztalatokat a fórumokon, keress barátokat, akik rendelkeznek már bőven társkeresős tapasztalatokkal... Én hónapokig chateltem egy lánnyal, akivel soha életemben nem találkoztam, azóta sem. Csak unalmunkban szórakoztattuk egymást, megosztottuk a negatív és pozitív tapasztalatainkat a társkeresés nehézségeivel kapcsolatban. Persze, a legtöbb esetben ilyen élményben ritkán lesz részed, mert többnyire a vulgáris ismerkedési módszert alkalmazzák és rögtön képet küldenek a farkukról. De ezt is külön kell választani és a magad módján kell tudni lerendezni és kezelni. Mert ilyen is lesz/van. Lényeg, hogy első randira valaki legyen a közelben és lehetőleg nyilvános helyen fényes nappal bonyolítsátok le az eseményt, de ezt is csak azért javaslom, mert félős vagy.

2018. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!