Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nem dominál a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nem dominál a társkeresés terén 30 év felett?

Figyelt kérdés
Azonos feltételek mellett a nőknek vagy a férfiaknak egyszerűbb a társkeresés? Kinek van nagyobb esélye társat találni, mondjuk egy hónap alatt? A női dominancia létező jelenség, vagy csak sztereotípia? A társkereső oldalak jellege tényleg megváltozott az elmúlt 10 évben?

2018. okt. 16. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, ha a férfi elért valamit az életben, akkor neki. Ha a nő jól tartja magát, fiatalos és szép, akkor meg neki. Ha az átlagot nézzük (gyakorlatilag egzisztencia nélküli Jóskapista vs. elvált, gyerekes, elhanyagolt nő), akkor kb. ugyanúgy állnak
2018. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerinted van itt olyan aki 10 eve folyamatosan tarskereso oldalakat hasznal es mindegyik oldal statisztikajat ismeri?

Vagy inkabb arra vagysz, hol hasrautes szeruen idehanyjuk a szokasos Gyk-as agyatlan kozhelyeke

2018. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom, senkinek sem egyszerű.

Ott a sok kanos, sörhasú fazon, aki kb. minden nőnek elküldi a fotókat a farkáról, dugni akar, kapcsolatot ohne - szóval a nőknek nehéz.

És ott a sok elhízott asszonyság, aki sportos, fiatalos, jól szituált férfit akar - szóval a férfiaknak nehéz.

2018. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oké értem, de én nem a szélsőségekre gondoltam. Tehát nem sörhasú igénytelen fazonokra, és nem elhízott ronda nőkre.

Átlag férfit és átlag nőt gondolok itt a képletbe.


Azért kérdezem, mert lassan már az élet minden területéről azt hallom, hogy az átlag férfi senkinek sem kell, a férfi kollégáim is szinte mind egyedülállók, naponta kell hallgatnom és látnom a depressziós lényüket. Pedig jó munkakörben dolgozunk, felsőfokú végzettséggel, 30-40 év közötti életkorokkal. Én házas vagyok, nincs rálátásom erre a területre.


A családban van egy elvált hölgy, de ő egy hónap alatt kb. 30 jelentkezőből kiválasztotta a számára megfelelőt, és azóta is vele él. Szóval pont ezért nem értem a dolgot.

2018. okt. 16. 10:10
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Rengeteg egyedülálló 30-40-es nő van. Jómagam is az vagyok, és ismerek több ilyen nőt. De biztosan van ilyen férfi is, olyat viszont nem nagyon ismerek.
2018. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5. Próbálkozol is találni valakit, vagy csak vagy a saját világodba. Addig értem hogy sok ffi és nő egyedülálló. A kérdésem arra irányul, hogy a próbálkozó férfiaknak, vagy a próbálkozó nőknek a könnyebb vagy nehezebb. Vagy esetleg az igényszintek nőttek meg? Vagy nincs szükséged komoly kapcsolatra?
2018. okt. 16. 10:25
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Sem nőknek, sem férfiaknak nem egyszerű.

Akkor nagyon könnyű társat találni, ha igénytelen vagy, ha bárki jó neked.

2018. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
A nőknek a legegyszerűbb, csak válogatniuk kell. :)
2018. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha az átlag férfiak senkinek sem kellenek, akkor kivel vannak az átlagos nők?
2018. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül az van könnyebb helyzetben, aki 30 év alatt szépen építette az életét, odafigyelt magára, törődött a külsejével.
2018. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!