Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fura, hogy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura, hogy kicsit "egzotikusabb" (vörös, szeplős) csajjal akarok összejönni? Vagy bolondnak néznek, vagy nagyképűnek, de nem értem miért?

Figyelt kérdés

Mindig is tetszett az eredeti vörös haj, és a hozzá tartozó fehér szeplős bőr - nem igazán volt még barátnőm, de ilyen csajjal szeretnék összejönni.

Ez miért olyan felfoghatatlan az ismerőseimnek? (Azzal jönnek, hogy milyen nagyra tartom magam, meg nagyképű vagyok, vagy bolondnak néznek).


Most is hajt rám a szomszéd csaj (barna haj, barna szem), kedves, de valahogy ne tudom elképzelni, hogy évek múlva minden nap mellette ébredjek, valahogy olyan unalmasnak, hétköznapinak tűnik.


u.i.: Persze a belső is számít, de ezen a téren rugalmasan állok hozzá (van amit nem tolerálnék), de sokminden abszolút nem zavart, amin mások kiakadtak volna.

28/F


2018. okt. 8. 20:11
1 2
 1/15 Pumukli alfahím ***** válasza:
22%
Nagyon sok férfinak tetszik az általad leírt,nőtipús,köztük nekem is. Igazi,női kisugárzásuk van. Magyarul,nem tucatnők.
2018. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kinek fura?
2018. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokat fogsz még csalódni ha egy kaptafa külsőre választasz nőt a belső tulajdonságok helyett.
2018. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 28 évesen nem igazán volt még barátnőd, akkor azért néznek bolondnak, mert ezt az ideát kergeted. Persze ez a te dolgod, de ennyi idősen nem véletlen, hogy egyedül van az ember. Te azért, mert ezt a külsőt álomképként kergeted és mást nem fogadsz el.
2018. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen nem volt még barátnőd, és hát így nem is nagyon lesz. Ezért furcsállják. A természetes vörös haj ritka, és a férfiak jó részének tetszik. Sokan vannak versenyben egy ilyen lányért, és ha esze is van egy ilyen csajnak, nem azt fogja választani, aki kizárólag a külseje miatt lenne vele.
2018. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért néznek bolondnak, mert neked ez tetszik, hanem mert kizárólag a külső alapján eltolsz magadtól olyan nőket, akikkel akár jó is lehetne egy kapcsolat. 28 évesen már felnőhetnél igazán. De ha jobb álomképeket kergetni... hát hajrá!
2018. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen vagyok, de nem jarnek olyan ferfivel, aki leginkabb csak a kulsom miatt van velem.
2018. okt. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Volt már két barátnőm, de nem tartott sokáig - tucatlányok voltak, unalmas volt, nem hoztak lázba, mindig az járt a fejemben, hogy "ez nekem nem megy, nem ezt az életet akarom".

Az elmúlt években a vállalkozásommal foglalkoztam, és most, hogy kezd nyereséget termelni, az ismerőseim ilyen aranyásó csajokat próbálnak rámsózni... elegem van belőle, valamiért nem értik, hogy abszolút nem érdekel.


Vörös szeplős csajjal nem csak a külseje miatt akarok összejönni - mint írta, a belső is számít, és tapasztalatom szerint az ilyen csajok vagy tündérien aranyosak (szerény, jólelkű, bájos lányok, ami nekem bejön), vagy ördögien rosszak, és mindig valami őrültségen jár az eszük (ami szintén bejön).


"Álomkép" - annyira nem merész álom, tekintve, hogy a korombeliek toppmodel csajokról álmodoznak (magas, karcsú, szolizott, szilikon, stb.)

2018. okt. 9. 20:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te tudod hajszín alapján hogy ki milyen ember. Hát én is ismerek vörös hajú lányt és egy ordas nagy r***c, flegma p***a. De te biztos jobban tudod. Amúgy szerintem az egzotikust a barna/fekete hajú kreol bőrű lányokra mondják. Esetleg még az ázsiaiakra.
2018. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy a hajszínből látszik a személyiség :D Látod, ha ilyeneket mondasz (én speciel mesében és filmekben láttam, hogy így illetik a vörösöket) nem is csoda, hogy hibbantnak néznek a barátaid. Ennyi sületlenséget.

Inkább ismerd el, hogy felszínes vagy.

2018. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!