Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy ha egy férfi egy nap sokszor megkérdezi mit csinálok, és azt mondja hogy ő vigyázni fog rám?

Figyelt kérdés
Még nem randiztunk, de már személyesen amúgy ismerjük egymást régebbről. Azt mondja ha találkozunk akkor majd ő vigyáz rám, mert ő jó sofőr. Meg volt olyan hogy beszéltünk egymással valamiről, és azt mondta arra hogy ő majd megvéd attól a bizonyos dologtól. Meg olyan is volt hogy tanácsolt egy dolgot nekem, meg mintha próbált volna lebeszélni valami dologról. pl. az ismerősének se sikerült az a bizonyos dolog.
2018. okt. 1. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Már ezerszer kérdeztél erről az egyénről.
2018. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#9-el ertek egyet.
2018. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
Ennek a megítéléséhez túl kevés az infó
2018. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én menekülnék egy ilyentől, ez nem törődés, levegőt sem hagyna venni kb. Hogy miért ilyen valaki? Több oka lehet, de egy biztos, nem normális.
2018. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Folyton kérdezgeti, mit csinálsz és folyton hangoztatja, hogy meg akar védeni, nekem ez a kettő egyben arra mutat, hogy be akar hálózni, ki akar sajátítani. Ha találsz még erre utaló jeleket, akkor inkább hanyagold. Ilyesmire gondolok, hogy számon kér pl., hogy mikor vagy elérhető. Vagy a barátaidat, esetleg rokonaidat fikázza, feleslegesen féltékenykedik, mintha nem örülne, hogy mással is jó kapcsolatot ápolsz.
2018. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Most csak hangoztatja, hogy mit csinálj, mit ne és ő megvéd mindentől. Nemsokára meg majd korlátoz, helyetted eldönti mi a jó neked ..persze csakis a Te érdekedben, hogy megvédjen.
2018. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is te vagy az, aki ezt 600X megkérdezte.


"Deee mmmiiéééért meneküljeeeeeeek?"


Annyira ostoba vagy, vagy csak játszod, nem tudom. De fejezd már be.

2018. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!