Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tízes skálán hány pontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tízes skálán hány pontot adnátok erre a nőre?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 22. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
52%

10/7

10-15 kg plusszal lehetne 10/10 is.

2018. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
56%

5-6, bocs, nem igazán jön be.


De azért tisztázzunk pár dolgot:

- nem mondom rá, hogy ogre, meg ronda, meg mittudomén, azért egy alapvető tiszteletet megadok mindenkinek (én sem tudtam, hogy mi a "szakmája")

- hadd legyen már egy saját ízlésem

- a tetszés akár apróságokon is tud múlni, biztos van ugyanolyan magasságú és súlyú nő, mint ő, akire meg azt mondom, hogy ejha

- és biztos van olyan nő is, akiért odáig lennék, és más mondja rá, hogy ronda

- ha egy ilyesmi tetszési szintű lánnyal az életben összehaverkodok, és kiderül, hogy rendes, kedves, értelmes, és esetleg többet akarna, nem fogom elutasítani, csak mert elsőre nem az esetem


26/F

2018. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
33%

8.

Amúgy látszik a pasikból mennyire kriminálisak tudnak lenni.

Vagy nem értem. 1 es 2 es pontszámú pasik pontoznak valószínű.

Ijesztő milyen pasik vannak itt.

38/n

2018. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
46-os válasz a legjobb!
2018. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
42%

#63

A te logikád is nevetséges

Gyakorlatilag azt mondod hogy akinek nem tetszik ez a nő az biztos ronda

2018. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

6

És mielőtt jön a hiszti, 10-esnek az olyan nőket tartom, mint mondjuk Kristen Bell. Az csak a kétbites embereknél van úgy, hogy ha az átlagnál kicsit csinosabb, akkor helyből 10-es.

2018. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a nő objektíven nézve szép: jó a testalkata, arányosak a mellei, szép a lába, szép a bőre (bár nyilván photoshop mellett nehéz megítélni), szép, szabályos arca van, tehát szerintem messze nem lehet átlagos. Ha az átlagosnak az 5 pontot vesszük, akkor bizony én is meglepődöm az ennél kevesebb ponton.


Azért hökkent meg itt pár ember (szerintem jogosan), mert a gyakorin egyfolytában azt lehet olvasni, hogy a pasiknak nem kell álomnő, csak egy átlagos csaj. Azonban ha egy objektíven nézve átlagon felüli lányt lerondáznak, akkor nekik mégis mi az átlagos meg a szép?

2018. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
6%

38/n te mi a francot keresel itt mami?

Itt fiatal srácok vannak, menj inkább valami nyugdíjas klubba, ott szídd a pasikat, különben se csodálkozz, hogy nem vagyunk vevők rád.

2018. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
46%

#67 mindenkinek az az átlagos és szép, ami az ő ízlése szerint átlagos és szép

Ilyen egyszerű :)


Nekem tetszett már olyan lány aki mások szerint nem volt épp főnyeremény külsőleg, de az én szememben gyönyörű volt


De ugyanúgy mondtam már olyan nőre is hogy átlagos, vagy kicsit se tetszik, aki sokak mások szerint meg bombanő volt

2018. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
39%

Itt már az van, hogy a férfiak 99%-a a netem nézi a bombázókat, így az ízlésviláguk a képek alapján jött létre. Inkább én ezt hívnám álomvilágnak, virtuális ízlésnek. A valóság meg az, hogy amikor kikapcsolják a monitort, nincs aki adjon nekik egy puszit.


Rengeteg virtuális kommandós is van, aki már 10 éve játszik a Counter Stike-al, a kis fejében ő fegyverszakértő, robbantási szakember, mesterlövész. A valóság meg az, hogy ha kihúzzák a konnektorból a dugót, akkor meg 50 méter futás után összeesik, vagy ha az utcán valaki hangosan rákiált, nyomban összef*ssa magát.


Szóval ez a fotós pontozás is ez a kategória.

2018. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!