Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Face és Insta fontos a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Face és Insta fontos a barátnő szerzéshez?

Figyelt kérdés

Mi a jobb ha valaki olyan szerencsétlen hogy szinte 3 ismerőse van amelyhez ezek feleslegesek? Vagy ha menő fickó és vagy 40 csajjal csetel és vagy 700 nő az ismerőse?

Tudom nagyon gáz kérdés 25 évesen de ez van mivel én az első vagyok :(



2018. szept. 19. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fontos, de a mai világban simán megeshet hogy face-en vagy instán ismerkedsz meg valakivel :)
2018. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg nehezebb megtalálni téged, vagy tűnhet kamuprofilnak, de igazából nem fontos. Gondolom nem online folytatnál kapcsoltatot.

A barátom nem is vot fent fb-n amikor megismertem, instája most sincs, míg én aktívan használom az utóbbit.

Nem fontos.

2018. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem létszükség.

De ha emellett full nem érted a világ ezen részét, netán marhaságokra alapozva gyűlölöd azt, tán még béna konteókat is gyártasz köré, az már okozhat nehézséget. De ezek is csak tünetek.

2018. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Frusztráció lvl 100
2018. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne fontos a face... Arc nélkül hogy a fenébe akarnál ismerkedni? Ki piszkálna meg akár csak bottal is egy arc nélküli embert? :DDD
2018. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, ha 24/7 instagrammon paréjkodsz, az még hátrány is. Az is elég vicces, mikor valakinek 5729472 női ismerőse van - jobb azt látni, hogy nem érdekli az egész.
2018. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Facebookot csak a messenger része miatt használom, instám meg nincs, mert 1: Nem szeretek magamról képeket feltölteni (nem, nem azért mert ocsmány vagyok:D) 2:Nem érdekelnek mások fotói :D
2018. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted akinek 1000 “ismerõse” van, annak élõben is föltétlenül olyan sok van:))? Te nem tudod, hogy mūködnek ezek a nyavalyás közösségi oldalak:)) sok ember bárkit bejelöl ismerõsnek, olyanokat is, akiket életében nem látott.. vagy olyanokkal chatel, akiknek aztán az utcán se köszön.


Amúgy tényleg nagyon gáz, hogy nem érzed, mennyire gyerekes kérdés ez. Barátnõszerzéshez (fõleg ha komoly kapcsolatról van szó) nem kell 40 csajnak udvarolni, sõt ez erõs hátrány azzal a nõvel szemben, akinek a barátnõje szeretnél lenni, szerinted miért bízna olyasvalakiben, aki összevissza legyeskedik minden más lány körül?

2018. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!