Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szolid, visszahúzódó, keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid, visszahúzódó, keveset beszélő fiúknak tényleg sosem lesz párjuk?

Figyelt kérdés

Mások szerint átlagos, vagy kicsit afölötti kénézetem van.

Ilyen személyiségű fiúk kellenek a lányoknak?


2018. szept. 11. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebben, de nem kizáró ok. A férjem is ilyen volt. De szerintem sok függ attól is, hogy milyen környezetben vagy ilyen. Ha csak ismerkedéskor, idegenek között, az más, de ha ilyen maradsz akkor is, ha már jobban ismersz valakit, és nem oldódsz fel, az már problémásabb.
2018. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

#10 elolvastam az egészet, többször is! Na erre varrjál gombot!

Az állításod szerint csak a szociálisan visszamaradottak küszködnek párkapcsolati gondokkal, az introvertáltak nem. Ez az állításod úgy fals, ahogy van. A piros kezet pedig helyből vissza is kaptad.

2018. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy tesz-e valamit azert, hogy ez valtozzon, vagy sem.Ha nem ismerkedsz, nem keresed a lehetoseget, akkor nem lesz senkid, mivel a nok nem fognak becsengetni az ajton, hogy "Szia! En vagyok eleted szerelme! Hallottam, hogy kerestel, megjottem!"
2018. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem jellemző, kérdező

amelyik férfi szolíd, visszahúzódó, barátságos, tisztelettudó, arról a nők azt veszik le, hogy egy mulya, teszetosza kis lúzer, és semmi izgalmas, szerethető nincs benne

nem véletlen, hogy a nagypofájú kivagyi tahó bulikirály menőmanóknak egyszerre van 4-5 barátnőjük, egymással is csalják őket

no persze, ha sok a visszahúzódó férfi pénze, akkor egyből kapós lesz a nőknél, arra mérget vehetsz!

saját példámon: mikor a valós keresetemnél alacsonyabbat írtam társkeresőn, egyetlen levelet se kaptam 3 év alatt

mikor aztán megadtam a tényleges bevételemet, egy héten belül kaptam hármat is

erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek...


"A gond az, hogy itt sokan összemossák az introvertáltat a szociálisan súlyosan visszamaradottal. Társkeresési gondjai ugyanis csak az utóbbiaknak vannak."


ezt az emeletes baromságot honnan a jó fenéből szedted???


lehet engem is lepontozni az autistáknak, szeretem látni, ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!