Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok arról, hogy pár srác kimegy az utcára és elkezdi bókolni csajoknak, és elkezd beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Főként önfejlesztési, ismerkedési célokból


- Mivel olyan irracionális félelmeik vannak, amit leakarnak győzni

- Másodsorban ismerkedni is szeretnének, de mivel ennek kicsit az esélye, hogy ebből valami legyen, ezért nem ez az elsődleges cél


Bokolás alatt azt értem, hogy egy teljesen őszinte, "szia, ez nagyon furcsa, elismerem, de muszáj volt, hogy megállítsalak.." és vmi pozitív visszajelzést arról mi tetszik benne


vagy valami hasonló, nyilván nagyrészt a testbeszéd határozza meg a dolog sikerét



2018. szept. 9. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Irracionális félelmeik vannak, de empátiájuk nincs? Hogy esetleg akit leszólítanak, az szorong, vagy egyszerűen azt akarja, hagyják békén? Hogy az utca embere nem a ti terápiás csoportotok?
2018. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Hívnám a rendőröket :D


Őszintén szólva ez nekem nagyon nem jön be. Egyszer az utcán utánam futott egy srác, és közölte, hogy iszonyat szép szemem van és szeretne velem megismerkedni, a számomat is elkérte, anynira erőszakos volt, hogy nem tudtam mit tenni, kis szaros 18 éves voltam, az se tudtam mi merre, új városba költöztem. Aztán győztem levakarni.

2018. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha ugy erzi elonyere valik hajra. A bokolas ketelu fegyver, csak okosan. Olyat kell mondani, amire a lany is buszke es tudja, h igaz, nem csak ures bok. Egyszer nekem az utcan megdicsertek a taskamon levo diszt, ami tenyleg egyedi volt, igy orommel fogadtam a bokot. Ertekeltem h a fiu tenyleg azt vette eszre rajtam, ami massa tesz, nem a mosolyomat meg a szememet dicserte meg.

Egy masik fiu meg egy erdekes temat dobott fel amig vartuk a villamost, egyaltalan nem bokolt, ennek is orultem. Mas lanynak nem lett volna erdekes a tema, ezt elismerem, ugyhogy mazlija volt velem.

2018. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.-es, de az empátián alapul az egész, nyilván érezni kell azt ki a nyitott és ki nem


2. ő valszeg az ellentéte volt annak amilyen problémával mi küzdünk


3. igen, ezt úgy hívják, hogy a nagy számok törvénye, ha elég sokszor ismételed azt amiben hiszel akkor előbb utóbb sikered lesz benne

2018. szept. 9. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem empatikus másokan használni terápiás céllal. Ránézésre senkiről nem mondod meg, érdekli-e a ti bajotok. Nagyon önző dolog ezt csinálni.
2018. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mint mondtam, ismerkedési céllal is menne a dolog, de ahogyan a lányok természetéből alapvető az, hogy megítélnek téged az első 10 másodpercben, és ha ez alatt nem nyújtasz valami elképesztőt, akkor negatív véleménnyel lesznek rólad


ezért letettünk erről a célról és inkább arra fókuszálunk, hogy csak őszintén kifejezzük magunkat, és szabaddá válljunk

2018. szept. 9. 15:06
 7/11 A kérdező kommentje:
*alapvetően adódó
2018. szept. 9. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:

"szia, ez nagyon furcsa, elismerem, de muszáj volt, hogy megállítsalak.." - lendületből megyek tovább, nem is válaszolnék, vagy csak intenék, hogy bocsi, sietek.

Nem állok meg utcán idegennek, nézzen ki felőlem akárhogy. Az meg a másik, hogy ha az utcán vagyok, akkor meglepő módon tartok A helyről B felé, egy konkrét céllal. Szóval ne akarjon feltartani senki: se "éhezőgyerekeknekgyűjünk", se szektások, se krisnások, se bókoló ismerkedős vicces gyerekek.

Önfejlesztés céljából ajánlanék normális közösséget, csoportot, pl. valami értelmes elfoglaltsághoz, hobbihoz kötődően: zenekar, társastánc, sakk-kör, amatőr festők, természetjárók köre vagy bármi ilyesmi alkalmas lehet és sokkal hatékonyabban lehet ismerkedni is, mert van már egy közös érdeklődés.

2018. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen utcai leszólítgatással a prolik szoktak "ismerkedni", meg is lehet nézni a jewtube-n, milyen eredménnyel...
2018. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Motul7100 ***** válasza:
Utcán a prolik ismerkednek aha.... Neten a lúzerek... Bakker szerintem kihalunk. :(
2018. szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!