Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire gáz, ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz, ha egy lány a saját lábán áll?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 25-35 közötti srácok, férfiak véleménye érdekelne azzal kapcsolatban, hogy tényleg ennyire ritka ma vagy már riasztó, ha egy fiatal nő a saját lábán áll? 25 éves vagyok, diplomával, főállásban dolgozom, de hétvégén levelező képzésen tanulok, valamint egy szép lakást bérlek, ahol jelenleg egyedül lakom. Azt gondolom intelligens vagyok, kedves, törődő, de sajnos azon férifak többsége, akikkel beszélgetek nagyjából elmenekülnek tőlem miután ezeket a dolgokat megtudják.
2018. aug. 24. 21:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Értelek.

Mivel nem tervezek társat viszont segítenék..mi lenne ha eltitkolnád amid van?

Mindenki sokat dolgozik, ebből nem fog lejönni neki. Hagyod kicsit kibontakozni az ügyet és ha úgy jön ki elmondod


Az a nagy helyzet, hogy mi is szeretünk fontosak lenni és mivel a szülés nem megy, a gyereknevelés meg döcög hát maradt a munka

2018. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%

"mi lenne ha eltitkolnád amid van?"


Hat ez az. Nincs mit eltitkolni. Berelt lakasban. Megha sajat tulajdonu haza lenne...

2018. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
na, azért naa..ahhoz már pelenkával be kellett volna surrannia az IBM-hez
2018. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is olyan rég egy fiú felajánlotta, hogy fizeti az albérletemet, mire "kiakadtam", hogy én is meg tudom oldani magamnak, felnőtt ember vagyok munkával, nem kell nekem semmit se fizetni. Erre ez volt a reakciója: "Kár". What?
2018. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem gáz! Ilyenből kéne még sok-sok millió!

A pénzvadász nő az igazán gáz, aki mindent a férfitól vár el, de ő maga semmit nem ad a kapcsolatba a lábaközén kívül.


#14, az a fiú így próbált megvenni téged, vagyis lefeküdni veled. Nem gondolod komolyan, hogy puszta felebaráti önzetlenségből kifizeti az albérletedet! Krisztus koporsóját se őrizték ingyen...

2018. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
Azért nem gondolnálak komolyan, mert nálatok, nőknél gyakorta elgurul a gyógyszer, s szerettek olyankor minden általatok jobban, hatékonyabban megteremtett dologgal vagdalkozni. Például én egy egyszobás albérletben lakok, egy régi szürke Rötyóval furikázok, s ha mi ketten összerúgnánk a port párkapcsolatban, az elsők között vágnád a fejemhez, hogy te 3 szobás saját lakásban laksz, meg C osztályos Mercedesed van, én meg csak egy régi francia szart vezetek és esténként egy proli albiban térek nyugovóra. Hát nem kell ez nekem tőletek, köszi.
2018. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hideg, csak objektíven fogalmaztam még egy kérdést, sőt sokszor kapom azt kritikaként, hogy túl kedves és naiv vagyok.

Természetesen nekem is vannak negatív tulajdonságaim, és ha egyáltalán nem vagyok elszállva magamtól, főleg ami a külsőleg illeti. Én ezt tartom normálisnak, ha valaki felnőttként tud gondoskodni magáról (ha ne adj' Isten baleset/betegség miatt ez nem megy az nyilván más megítélés alá tartozik). Tudom, hogy sokat vállalok, de kb. 2 évig ez még így is marad, azért hogy megalapozhassam a jövőm. Az viszont irritál, hogy mostanában rengeteg olyan sráccal beszélgettem, aki 30 felett otthon élt, esetleg nem is dolgozott és egyáltalán nem volt igénye a saját egzisztenciára. A normális (nem troll) válaszokat köszönöm,és az üzeneteket is. Megnyugtat, hogy nem minden férfi szertetne élő pénztárcaként funkcionálni egy kapcsolatban. :)

2018. aug. 25. 00:01
 18/25 anonim ***** válasza:
19 éves korimtól dolgozom, külön éltem a szüleimtől, 300 km-re. Egyedül tartottam el magam. Soha nem volt párkapcsolati problémám. Te túl kimértnek tűnsz, nincs benned élet, ez a gond.
2018. aug. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

lol ezt sosem fogom megérteni szerintem..

kérdező 3x elmondja, hogy nem hideg és kedves, törődő..erre még mindig jön, hogy hideg és kimért..

2018. aug. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ez van kedves utolsó. ;) Köszönöm! :)
2018. aug. 25. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!