Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szorongósabb fiúk, ti szeretit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongósabb fiúk, ti szeretitek ha a lány rámenős, vagy inkább lassan alakuljanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval aki hát nem egy egyszerű eset, elég szorongós, nem nagyon kezdeményez, nem túl nyílt stb... A születésnapján kicsit beittunk (közös baráti társaság már 5-6 éve megvan) és kavartunk. Utána azt mondta, hogy élete legjobb estéje volt és lebeszéltünk most péntekre egy találkozót... viszont nem nagyon ír pár napja. Tudom hogy félős, de nem trófea-gyűjtögető. Egy nővel volt előttem, mondta hogy ott is kb a csaj szedte fel őt.

Ilyenkor írjak neki? Próbáljak én kezdeményezni? Nem akarom hogy túl nyomulós legyek, nem volt még tapasztalatom ilyen fiúval.

22L


2018. aug. 23. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pl. nem. Ő lehet igen. Add önmagad. Semmi értelme taktikázni.
2018. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

2x volt dolgom rámenős lánnyal. Első a farkamat akarta mindenáron elővenni egy buli kellős közepén. A másiknak az első kérdése volt, hogy smárolunk-e. Mindkettő visszataszított.


Szerintem kezdeményezz, de csak annyira, ami a kapcsolat fenntartásához/előbbre viteléhez kell. Mindig csak egy kicsit, és várd meg, amíg elmúlik a szorongása, mielőtt újra lépnél. Előbb-utóbb ő is fog lépni. Ha folyton te lépsz, az se működik.


Többféleképp lehet kezdeményezni, pl. elhívod vhová, vagy röviden megérinted, beszéltek egy kicsit intimebb témáról stb. Ha ezeket kombinálod, akkor kevésbé tűnsz nyomulósnak.

2018. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok szorongós szóval nem tudok ilyen nézőpontból nyilatkozni de ha olyan lennék én örülnék ha egy rámenős lány kezdeményezne felém, még úgy is hogy nem vagyok ilyen. :) Bár szerintem nem férfias dolog a szorongás... szóval nem értem a lányok mit esznek ezen. 21/F
2018. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért félénk??Én a kűlsőm miatt tény nem vagyok egy jó pasi. Fogaim...ááá szemöldököm sűrű kopaszodom..Nem vagyok fotogén főleg.A badoon 2naponta rám mászik egy nő.Lehet régimódi vagyok,de nem szeretem ha egy nő nagyon nyomúl. A legtöbb nyomulós sajnos rám van szorúlva...Szóval kezdeményezz,de ne nyomúlj mert az gáz.
2018. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!