Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jöttél már össze olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél már össze olyannal, aki nem tetszik, csak, hogy ne legyél egyedül?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 14:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne ciki? Ez van, erre telik ,erre van lehetőség ,jobb mint a semmi. Persze nem kell hangoztatni ezt ,pont az ellenkezőjét kell hazudni kifelé ,az igazat meg mélyen elásni magunkban.Így soha nem derül ki semmi, és máris nem "ciki"
2018. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Elmagyarázná valaki,hogy miért jobb mint a semmi?Mert szerintem az egyedüllét jobb,minthogy kerülgessek valakit,meg pláne szexeljek vele közben meg a nem is kell.Pfuj.Egyedül max anyagiakat tudom elképzelni indoknak(mert egyedül nem lehet megélni és kell vki aki kifizeti mindennek a felét),vagy azt,hogy most a csapból is az folyik,hogy mindenáron kell a 3 kölök különben nem is vagy ember...
2018. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%

Kb leírtad. Ne legyen egyedül ,lehessen valakihez szólni,két fizetés egy háztartás jobb arány mint egy fizetés egy háztartás mert a rezsi nem duplázódik két főre 2 emberre is pont annyira kell befűteni mint egyre. Kell a szex is ,mert az állandó késztetés ,szükséglet és örömforrás.Kell a szaporodás is,mert gyerek nélkül kihalsz,az élet egyetlen értelme a szaporodás.

És mindent meg lehet szokni a rosszat is.A legszebb embereket is unja valaki, a legszebb álompárok is elválnak. Csak időben be kell látni mikor kell elengedni a rózsaszín álmokat és reálisan gondolkodni elfogadni ami jut és marad.

2018. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szóval gyakorlatilag éljen valaki hazug kapcsolatban, pusztán gazdasági okokból. Whew...
2018. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerelem nélkül lehet élni, fűtés és áram és víz nélkül kevésbé:(
2018. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
23-as.Nekem nem örömforrás a szex olyannal akivel csak muszájból vagyok együtt,sőt rosszabb mint a semmi.A biológiai oldalát meg el lehet intézni egyedül is...
2018. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#25 nem értelek. Énnekem senkim nincs, mégse okoz gondot a rezsi vagy a létfenntartás (igaz nem is habzsidőzsizek).

De még ha gondot okozna, akkor se úgy oldanám meg, hogy gazdasági okból összejövök valakivel, aki nekem gyakorlatilag idegen, és vele éljek le egy életet. Nó, thanx.

2018. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Legtöbb aki ide kommenttel túl fiatal és idealista.Mindenki így kezdte. Majd pár évtized múlva átértékelik a helyzetet.
2018. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!