Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jöttél már össze olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél már össze olyannal, aki nem tetszik, csak, hogy ne legyél egyedül?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 14:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal nem aki nem tetszik. Olyannal viszont igen aki külsőre bejött, de nem volt meg a kémia. Nem sokáig tartott, szerelem nélkül nem jó együtt lenni.
2018. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Mióta megtanultam élvezni a tårsasågom, azóta soha nem érzem magam egyedül.
2018. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Ilyet biztos, hogy nem csinálnék. Lett volna már rá lehetőség, de eszembe nem jutna...
2018. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sosem használtam senkit a saját életem sivárságának pótlására. Csak olyannal jöttem eddig össze, aki önmagáért kellett, nem azért, hogy nekem ne legyen szar.
2018. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mazochista, így nem.
2018. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem, és nem is tudnék. Egy ilyenből csak egy alkalmi szex volt, és pont ezért nem is akartam folytatást, mert a barátnőmként nem tudtam volna már elképzelni.
2018. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%

Nos, mivel a szívem már nagyon régen - 18 éve - a másé, így sose voltam szerelmes az aktuális barátnőmbe. Természetesen szerettem, és igyekeztem megtenni mindent, hogy boldog legyen velem, de tudtam, hogy nem ő az Igazi számomra. Ezt valószínűleg ő is érezhette, mert 2-3 hónapnál nem maradtak velem tovább. Biztos voltak olyanok is, akiknek túlságosan csodabogár voltam. Nem tudom, igazából sose kérdeztem rá a szakítás okára...úgy voltam vele, ha eldöntötte, hogy menni akar, hát menjen.

Az Igazi még mindig elérhetetlen messzeségben van. De számomra nincs is más, csak idő.

2018. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Annyira tepert, jópofa fiú volt, azt gondoltam, én már úgyse leszek szerelmes, mire várjak, nekem úgy tűnik, ennyi jutott:(

4 évig éltünk együtt. Rémálom volt.

Aztán szerelmes lettem másba, és amikor az első komoly csók megtörtént, szakítottam.

2018. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
35%
Csak olyannal voltam ,aki nem volt az esetem és nem tetszett.Másra esélyem se volt. Meg lehet szokni egy idő után már természetesé válik,átprogramozom az agyam ,hogy tetsszen. Aki nem született szépnek annak be kell érnie azzal ami adódik ,vagy örökké kimarad a párkapcsolatokból és családja se lesz soha.
2018. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért értik félre a kérdést.


Nem az volt a kérdés, hogy az "Igazival" vagy-e párkapcsolatban. A legtöbben nem az igazival vannak, mert az túl nagy szó.


Az volt a kérdés, hogy "aki nem tetszik". Az meg irtó ciki összejönni valakivel, aki nem tetszik neked.

2018. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!