Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem találok online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem találok online felületet, ahol ismerkedni tudnék. Ötlet? 25F

Figyelt kérdés
Minden társkeresőn fizetős az üzenetküldés, amelyiken nem az pont annyira is van kihalva. Fizetősökön gyanús hogy sok a kamu profil..
2018. aug. 16. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nagy segítség lesz a válaszom, de végső elkeseredésedben se fordulj fizetős oldalhoz, több ismerősöm is megszívta ezzel.

b2

elittárs és a többi...

2018. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tinder, badoo ingyenesek. A fizetős részük sem ad sokkal többet. Ráadásul sokan is használják őket
2018. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első találkozás.

Amikor fent voltam (kb. fél éve) minden ingyenes volt.

Egész normális emberekkel sikerült találkoznom, szóval szerintem tök jó kis oldal.

Igaz, lány vagyok, így a női választékról nem tudok nyilatkozni, de szerintem egy próbát megér.🙂

2018. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Inkább keress valami hobbit, ahol lehet ismerkedni. Van egy rakás túrázós oldal pl.
2018. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: konkrétan milyen túrázós oldalak? eddig a békatutajt tudtam, de az sajnos leginkább 30+os korosztály.
2018. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ingyenes társkeresőn ismertem meg a férjemet. Csak 6 hónapig voltam fent, ő 2 hete-amikor megismerkedtünk. 24 éves voltam, ő alig 21. (randihely.hu). Nekünk bejött az oldal. Akkoriban még nem volt kihalt (8+ éve), talán most már más a helyzet, nem tudhatom. Ha gondolod nézz körül. Nem vesztesz vele semmit.
2018. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Randihelyen én úgy 6 éve voltam fent, már akkor pangott. Pár hónapja felnéztem, és ugyanazokat az elhagyatott, kihalt profilokat láttam, amiket akkor is.


Egyedüli ingyenes társkereső, amit érdemes kipróbálni, az a Tinder. Persze a pöce legalja kb., csak itt van választék is és tényleg ingyenes. A parom.hu használhatatlan, szintén tele van ősi, X éve nem használt profilokkal. A Randivonal az, amire előfizettem két hónapra háromezer forintért. Itt már volt olyan is, aki hajlandó volt válaszolni a levelemre. Ezt az egyet ajánlanám neked is, azzal a módszerrel, hogy még előtte kitalálsz egy jó bemutatkozást, egy frappáns üzenetet, és boldognak, boldogtalannak spammeled, mert más megoldás nincs, főleg, ha nem nézel ki jól. Márpedig ha jól néznél ki, nem a neten kellene ismerkedned.

2018. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs a külsőmmel gondom, de nem igazán mozgok olyan körökben ahol tudnék ismerkedni lányokkal...
2018. aug. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!