Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz szép kézfejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz szép kézfejű és lábfejű lányt találni?

Figyelt kérdés

Vannak szép lányok, de elrettenek tőlük a kézfejük és a lábfejük láttán. Kiálló csontok, erek és tök ráncos :S Miért ilyen nehéz ez?


Szerintem az ilyen a szép:

[link]


láthatóan puha, nem ráncos és göcsörtös


2018. aug. 14. 14:33
1 2 3
 11/23 3.14159265357989 ***** válasza:
61%

Botticelli szerintem nagyon szépen festett kezeket, azokat nézd meg :)

Egyébként nem értem, miért olyan fontos ez, de oké, nekem is megvan a magam értékrendje, ami meg másnak lehet furcsa. Csak az a baj, hogy szerintem pont olyan képeket találtál, amik abszolút nem tükrözik a valóságot, és bizonyos kor felett a nők kezén nagyon meglátszik a munka és a kor (a kézfej jobb indikátor lehet valaki korának megtippelésére, mint akár az arc).

Nekem mondjuk nem eres meg nincsenek nagyon kiálló csontok sem, de hát én még nem is dolgozom. :D (egyetemista vagyok) Szóval szerintem ez nálam is változni fog majd a közeljövőben.

Egyébként ha neked tényleg ez a fontos, akkor szerintem keress facebookon szépségszalonokat, körmös stúdiókat, oda úgyis töltenek fel ilyen modell-kezeket, hogy reklámozzák magukat és megmutassák, milyeneket csinálnak, ott nézz körül, majd ha tetszik egy kéz, akkor esetleg keres fel a csajt, aki meg van rajta jelölve (ha nincs, akkor meg írj talán az oldal szerkesztőinek, hátha mondanak egy nevet). Nekem ez ugrott be a problémád orvoslására, hát, nem mondom, elég egyedi igény, de hát sok sikert :)

2018. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Te most egy kétlábon járó, beszélő kezet és lábat akarsz magadnak, vagy egy nőt?
2018. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

"Kiálló csontok, erek és tök ráncos": pedig az is milyen szép tud lenni, csak értékelni kellene. Egy ráncos női talp, imádnivaló:):

[link]

2018. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
3,6,10,11: nekem retusalas nelkul kb ilyen a kezfejem is es a labfejem is...apoltsag kerdese..lattam mar tobb szep not akinek latszik h 5 eve meg 15-20 evig ragta a kormet es nem apolta megfeleloen a kezet es labat...gaz..nem nagy dolog es nem is veszese draga odafigyelni magara az embernek..ok egy resze genetika viszont nem tudom ti melyik Budapesti tomegkozlekedesen nezelodtok, de en eleg sok ilyen apolt es igenyes kormokkel rendelkezo lanyt/not latok. :)
2018. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont sok lánynak/nőnek szép a lábfeje. Kevesebbnek (bár elég soknak) van bütyke, mint amennyinek nincs, a lúdtalp sem jelentős. A lábujjak sorozatának szimmetriája annyira nem érdekel (lehet hosszabb a második, mint a nagy lábujj), viszont a formája, kinézete nem mindegy, de ebben is remekelnek a nők.

Szóval sok szép lábfejű nő van, na.

2018. aug. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van a laban es a kezen er.... ezekrol a kepekrol ki vannak retusalva te ostoba.
2018. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szép pihepuha kezem és lábam van...ja, hogy van rajtam csomó plusz súly, azért nem látszanak a csontjaim, meg az ereim. Igy is oké? :D
2018. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
14.: igen, te szerencsétlen, tényleg ápoltság kérdése, hogy mennyire eres a kezed...
2018. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18; te szerencsetlen nem az erezetre gondoltam :D uristen de sotet vagy
2018. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
De oda is irtam h nem a genetikai reszre gondoltam...tanulj mar meg olvasni kerlek
2018. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!