Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten az nem divat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten az nem divat, hogy férfiként meglátsz egy szép nőt az utcán, odamész, bókolsz neki és elkéred a számát?

Figyelt kérdés
Amerikai filmekben, meg USA-ban megadják ha jól nézel ki, Magyarországon meg hülyének néznek?
2018. aug. 11. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amerikai filmekben"


Mármint szórakoztató JÁTÉKfilmekben (ami ugye megírt forgatókönyvű fikció, azaz kitalált történet), vagy pedig dokumentumfilmekben? Mert ha az előbbi, akkor fel kell tennem a kérdést, hogy te még hiszel a mesékben?

2018. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát a youtubon is vannak utcai csajozásról videok különböző külföldi városokban, bár ezeknek is kétes általában hogy színjáték-e.
2018. aug. 11. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Ki néz hülyének kit ? Mi ebben a divat ? Nem érteni kérdés mi lenni itten :D


Ha odamegyek egy nőhöz egyik se nézett még hülyének. De lehet azért mert amúgy én értelmes vagyok.......

2018. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos? Nem úgy van, hogy körülbelül 1-2 mp alatt egy pillantás alatt megmondják a csajok hogy szépfiú vagy-e, vagy húzz el?
2018. aug. 11. 19:07
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem úgy nézel ki mint egy csöves és a kapanyél nem lóg ki a szádból, miért hajtana el ?
2018. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Ez a filmekben van így. Az életben akkor foglalkozik veled egy nő ilyen esetben, ha lényegesen jobb férfinak tűnsz, mint a jelenlegi párja.


Az én csajomat is állandóan leszólítják, hívják ide-oda, de eddig nem volt olyan köztük olyan férfi, aki annyira jó partinak tűnt, hogy miatta lelépjen. Egyelőre, teszem hozzá.

2018. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én szépfiút is láttam, hogy elhajtottak. Talán 12. próbálkozásra jött össze neki egy csaj.
2018. aug. 11. 19:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez a szépfiúknak van kitalálva, a normál és alatti kinézetűeknek pedig a szomszédsági, iskolai, munkahelyi, hobbihelyen történő csajozás?
2018. aug. 11. 19:14
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Próbálkozni lehet viszont nem mindenki vevő rá. Az amerikai filmeket meg felejtsd el mint támpontot.
2018. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sztem annak a fajta "csajozásnak", ami mondjuk 50 éve volt jellemző (pl. hippiéknél), befellegzett. Ma már nem egyoldalúan a férfiak preferenciái és szabályai diktálnak párkeresés és párválasztás során.
2018. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!