Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában nincsenek fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nincsenek fiatal kimért szép udvarias lányok?

Figyelt kérdés
Én 18F vagyok. De jobban vonzanak azok a korom beli lányok akik szépek kimértek nem r#bancosan öltöznek hanem szoknyában bluzban vannak. Nem tudom esetleg én maradtam le a régi divatnál

#divat #dámák
2014. nov. 5. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Vagy esetleg a Nőknek van elegük abból, hogy lépten-nyomon meg akarják nekik mondani mit és hogyan csináljanak.
2014. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kimért nőszemélyek, csak ők meg sokszor jégcsap hercegnőcskét játsszák, és magasan van náluk a léc.
2014. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam is magasan van
2014. nov. 5. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

"Vagy esetleg a Nőknek van elegük abból, hogy lépten-nyomon meg akarják nekik mondani mit és hogyan csináljanak."


Jééé egy femináci!

2014. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Jéé egy femináci!"


Jé, egy újabb idióta, aki senkinek sem kell és ezért minden nőt gyűlöl és elítél, aki boldogul hímek nélkül is. :)

2014. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!