Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szólogat be a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólogat be a pasi a munkám miatt? Irigy? Frusztrált?

Figyelt kérdés

Találkozgatunk egyelőre, nem jöttünk még össze, de amióta szóba került a munka, ezzel szívat.

Próbálja ilyen vicceskedő hangnemben mondani, hogy ne sértődjek meg.


Amikor elmondtam neki a pontos foglalkozásom, hogy "egy amerikai multinacionális vállalat budapesti üzleti szolgáltaró központjában a pénzügyi osztályon vagyok controlling munkatárs" felröhögött, ez már rosszul esett, meg hogy az "mi a rák".

Ő fizikai melós, nem sokkal keres kevesebbet, nem tudom miért csinálja ezt.

Ilyen megjegyzései vannak:


"Amíg te ülsz a légkondis irodádban, addig én értéket teremtek."

"Mi volt ma a melóban? 4 óra facebook és 4 óra online shopping?"

"Csoda, hogy nem lapos a feneked ennyi üléstől.."

"Valahogy nem tudok féltékeny lenni az ott dolgozó férfiakra, lehet azokra egyáltalán férfiként tekinteni? Tuti melegek. Azok mi?"

"A sok miss pichával ugye nem ülsz össze pletykálni? Gondolom az ilyen hely tele van velük, és egész nap nem csinálnak mást, csak pletykálnak, meg kibeszélik, hogy az épp jelenlegi pasinak mekkora a farka."



2018. aug. 7. 19:39
1 2 3
 11/25 peca1000 ***** válasza:
92%

Dolgoztam közfogisként több helyen is irodákban.


Van ahol a belüket is kidolgozták, hónapos csúszással, de volt olyan osztály is, mint amit a kérdező párja említett.

2018. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
14%

"Na egy újabb remek példa, hogy a diplomás nők miért nem ismerkednek betanított/szakmunkás férfiakkal."


Ezért kár volt kiírni egy kamu kérdést, hogy aztán ezt elégedetten leírd.

2018. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6%
2018. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Vicc ez az oldal... most láttam először azt a kérdést.
2018. aug. 7. 20:28
 15/25 anonim ***** válasza:
36%
10, mert minden szakmunkás egyforma? ne általánosíts, különben ugyanolyanná válasz mint a kérdés alanya.
2018. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom! :D E pali egy vicc, miért nem te is csak mosolyogsz rajta?:) Nem kell őt komolyan venni, szerintem járást ne erőltess vele , nem lenne jó ötlet; és talán nem viccnek szánja, vagy nemtom mennyire, lehet, hogy mégis csak vicces stílusban akar csípkelődni, de XD Ezzel picit azért már talán nevetségessé teszi magát; szerintem ő nem a te embered. Amúgy valszeg önértékelési problémája is van; tehát ezért próbál meg téged lenyomni/elnyomni. Tehát ilyen elnyomóstól, hogy "Úgyis én vagyok a jobb", ne akarj semmit. Aki folyton megjegyzéseket tesz a munkádra; annak baja van ezzel, tehát hagyd őt szerintem. Egy havernak még elmehet, de arra, hogy járjál vele, még nem jó. Nem nőtt még be a feje lágya.
2018. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Minek talalkozgatsz ezzel a phasszal?

Mas kategoria.

2018. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

a frusztrált inkább te vagy, hogy ezeket felvetted.

Amúgy igaza van teljesen. :D

2018. aug. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
19%
Ha ezt igy elmondod én is felrohogok. Nem baj ha nem érted miért, nem varom el tőled.( Van diplomám- bár idehanyok, hogy ezt le kell írnom.)
2018. aug. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
27%
Vicces ahogy ezt előadtad,nem lett volna elég annyit mondani hogy pénzügyi területen dolgozok egy cégnél ? :) Egyébként nem vagytok egymáshoz valók,és amiket mond azt nem viccből mondja.
2018. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!