Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni neten? 19/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni neten? 19/F

Figyelt kérdés
Milyen oldalak vannak, hol érdemes? nem badoo, tinderre gondolok.. :)
2018. aug. 4. 23:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Igen esélytelen.. hidd el, jobb lenne ha a valóságban keresnél, de ez rám is igaz...én meg szekszárdi vagyok 1 kezemen megszámolom hány lány van as ilyen oldalakon vagy a közelében, de màr be sem lépnek ezekre az oldalakra.. mindenki nagy városi.
2018. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Igazad van.. Az a gáz hogy anyagilag nem állok túl jól, hogy nagyobb városba költözzek.. Egyedül albérletbe drága.
2018. szept. 29. 19:42
 13/29 A kérdező kommentje:
..
2018. szept. 30. 09:50
 14/29 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok.
2018. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Tehát?
2018. okt. 1. 09:09
 16/29 anonim ***** válasza:
Neten sehogy.
2018. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
ertem.
2018. okt. 2. 15:14
 18/29 A kérdező kommentje:
.
2018. okt. 3. 09:34
 19/29 anonim ***** válasza:
48%
Én a netes társkeresést választottam dolgozatom témájául. 2004-2018-ig bezárólag végeztem kutatómunkát, rengeteg fórumon regisztráltam, tényleg beleástam magam. Az a helyzet, hogy a kezdeti nagy újdonság átcsapott érdektelenségbe, sz egyediség, az érdeklődés átfordult hazudozásba és célorientáltságba(szex mindenek felett). Szóval lehet hogy szerencséd lehet, de már nagyon nagyon kicsi az esélye. Arról nem is beszélve, hogy rengeted a hamis regisztráció, sok nőként regisztrált adatlap mögött frusztrált férfiak vagy nők ülnek, akik csak szívatják a népet. A hab a tortán pedig az, hogy amíg egy nő napi 5-30 levelet kap, addig a férfiak 98%-a még egy "köszi, nem téged kereslek"-et sem. Mivel ennyire brutálisan felborult az egyensúly, ezért a nők a férfiak százai közül mazsolázhatnak, addig e férfiak csak feleslegesen fecsérlik az idejüket. Az igényekről: a pasik nagyrésze házas vagy kapcsolatban van, így őket leginkább csak a gyors szex motiválja, így nekik majdnem mindegy hogy kinek küldik el a sablonos, semmiről nem szóló leveleiket (ctrl-v). Az átlagos vagy az alatti külsejű nők pedig azt érzik, hogy milyen kapósak, mert hát napi több tíz levelet kapnak. Az egyik oldal Olcsó Jánossá vált, a másik oldal meg már nagyon is a nyeregben érzi magát. Viszont a fő oka a problémának az, hogy tévesen értelmezi a nagytöbbség az internetet. A hibás gondolat pedig az, hogy majd az interneten a fotelben ülve beesik egy jó kis kufirc. Mivel piacgazdaság van, így a társkeresők is úgy működnek, hogy aki választ, az a legjobb terméket akarja a magáénak tudni. Aki regisztrál egy ilyen oldalra, mondjon le arról hogy ő egy ember, fogadja el azt hogy egy termék, egy árucikk. Kezdje el magát menedzselni. Hát csak ennyit változott a világ majdnem 15 év alatt.
2018. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Igazad van, hasznos írás!
2018. okt. 9. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!